دوره رایگان کریپتو از صفر

انتشار جزییات جدید از عرضه و توزیع نات‌‌ کوین توسط تیم توسعه‌دهنده!

  • نویسنده موضوع شایان رشیدی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تیم نات‌کوین (Notcoin) به افشای جزئیات بیشتر در مورد عرضه آتی توکن NOT خود ادامه می‌دهد. نات‌کوین یک پروژه بازی وب ۳ است که در ۱ ژانویه ۲۰۲۴ در اکوسیستم تن‌کوین (TON) راه‌اندازی شد.

طبق گزارش‌ها، تیم توسعه‌دهنده نات‌کوین اعلام کرده که ۵ درصد از موجودی توکن‌های NOT را بین بیش از ۵۰۰ هزار عضو و کاربر جامعه خود توزیع خواهد کرد.

پروژه نات‌کوین به عنوان یک مینی‌اپلیکیشن در پیام‌رسان تلگرام فعالیت می‌کند. کاربران می‌توانند در این اپلیکیشن با ضربه زدن روی لوگو به کسب توکن‌ بپردازند. در حال حاضر، کاربران می‌توانند درآمد خود را از طریق فعالیت‌های جانبی در صرافی‌ها نیز افزایش دهند.

این تیم در ابتدا برنامه داشت تا توکن NOT را در تاریخ ۲۰ آوریل عرضه نماید، اما به دلیل عدم آمادگی در زمان مشخص شده، تاریخ عرضه را به تعویق انداخت.

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، نات‌کوین به زودی در صرافی‌های متمرکز مانند بایننس (Binance)، بای‌بیت (Bybit) و اوکی‌ایکس (OKX) در دسترس قرار خواهد گرفت.

در زمان نگارش این خبر، کوپن‌های ۱۰ هزار عددی NOT در پلتفرم گت‌جمز.آی‌او (getgems.io) با قیمت متوسط ۱۲ تا ۱۷ تن (۹۴ تا ۱۲۴ دلار) معامله می‌شوند.

تیم نات‌کوین برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد. برای مثال، توسعه‌دهندگان از ابتکار تیم اوپن‌بیلدرز (Open Builders) برای ایجاد یک ربات معاملاتی در تلگرام خبر داده‌اند. آن‌ها معتقدند که این ربات، به محبوب‌ترین ربات در بین مخاطبان تلگرام تبدیل خواهد شد.

تیم نات‌کوین همچنین قصد دارد برنامه‌های بازی را به همراه یک حساب واحد برای ثبت دستاوردها و تجربیات راه‌اندازی کند. علاوه بر این، چندین استخر در اختیار کاربران قرار داده خواهند شد تا بازیکنان با استفاده از آن به ماین کردن کوین‌ها بپردازند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا