دوره رایگان کریپتو از صفر

انتخاب درست وعده غذای برای کارمندان و رژیم غذای خوب

iranighaza

عضو جدید دیجی‌بیت
اگر درست کردن ناهار، شام و رفتن به باشگاه به طور منظم کارهایی هستند که همیشه انجام نمی‌دهید، پس زیاد روی برنامه ریزی کاهش وزن حساب باز نکنید. کاهش وزن به روشی سالم مستلزم تعهد زمانی است، اما به لطف شغلتان، باید بیشتر روز را بنشینید. برای کمتر خوردن و حرکت بیشتر به زمان اضافی در روز نیاز ندارید. با نحوه ارزیابی مجدد زمان و روش‌های هوشمندانه کاهش وزن را به شما آموزش می‌دهیم. هر قدم کوچکی که به سمت سبک زندگی سالم‌تر بردارید اهمیت دارد. اکثر مردم فکر می‌کنند که باید یک ساعت در روز به باشگاه یا رژیم
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
پر از غذاهای فوق العاده داشته باشند و وقتی به آن سطح نرسند، دست از تلاش برمی‌دارند. به جای این که به کل روز به عنوان یک موفقیت یا شکست نگاه کنید، به هر انتخابی که می‌کنید به عنوان فرصتی فکر کنید تا مسیر سالم را طی کنید و هر چه می‌خواهید بخورید. اگر می‌خواهید به روشی سالم و پایدار وزن خود را کاهش دهید، باید بین 1200 تا 1500 کالری در روز نیاز دارید، خوردن وعده‌های غذایی کم و عدم مصرف میان‌وعده بهترین راه برای کاهش کالری در طول روز است.

1. ماشین خود را دور از محل کار خود پارک کنید

سلامتی خود را به راحتی در اولویت قرار دهید و به جای نزدیک‌ترین جای پارک ممکن، ماشین خود را در جایی دورتر پارک کنید و به سمت محل کار خود پیاده بروید. این کار باعث می‌شود که از فضای پارکینگ به محل کار خود و برگشت بیشتر راه بروید.

این تغییر کوچک می‌تواند فعالیت بدنی روزانه شما را افزایش دهد و در نتیجه کار کاهش وزن را آسان‌تر کند. اگر با وسایل نقلیه عمومی به محل کار خود می‌روید، این موضوع برای شما نیز صدق می‌کند. مکان حمل و نقل از راه دورتری را انتخاب کنید و بقیه راه را پیاده روی کنید.

2. میز و دفتر خود را از تنقلات پاک کنید

خوردن تنقلات اگر آگاهانه انجام شود مشکلی ندارد. اما اگر در کشو شما تنقلات است، ممکنه بدون این که متوجه شوید همه غذاها را بخورید و در نتیجه به مرور دچار اضافه وزن شوید. این مشکل در مورد غذاهایی که گاهی در محل کار یافت می‌شوند نیز صدق می‌کند.

به جای آن میان وعده‌های خود را برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، میوه یا آجیل را با خود به محل کار ببرید یا برای خود نوشیدنی‌های طبیعی درست کنید. غذاهایی که ماندگاری طولانی ندارند معمولا سالم‌تر هستند. این مشکل باعث می‌شود نه میان وعده نخورید و نه پرخوری کنید.3. بدن خود را هیدراته نگه دارید

گاهی اوقات پیش می‌آید که احساس گرسنگی می‌کنیم، اما در واقع آب بدن ما کم است. یک بطری آب یکبار مصرف همراه خود به محل کار ببرید و همیشه آن را پر نگه دارید. مصرف منظم آب تا حدودی نیاز شما به میان وعده را کاهش می‌دهد و در زمان ناهار کم‌تر احساس گرسنگی می‌کنید و احتمال پرخوری شما را کاهش می‌دهد.

4. صبحانه خود را از قبل آماده کنید

به جای رفتن به نزدیک‌ترین سوپرمارکت کمی صبر کنید و قبل از این که بروید کمی صبر کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، باید صبحانه خود را برنامه ریزی کنید و از غذاهای سالم و تازه استفاده کنید. خیلی از تنقلات‌ها مملو از غذاهای ناسالم هستند که کالری بی‌فایده دارند. غذاهای حاوی کالری بی فایده غذاهایی هستند که فقط حاوی انرژی و فاقد مواد مغذی هستند، بنابراین هیچ خاصیتی برای بدن ندارند.

5. هر 30 دقیقه کمی بایستید

احتمالاً در مورد مضرات نشستن طولانی مدت شنیده‌اید. فرقی نمی‌کند که این زمان پشت میز باشد یا پشت فرمان. متاسفانه اکثر ما بیشتر روز را نشسته می‌گذرانیم. تحقیقات نشان می‌دهد که بین نشستن طولانی مدت و افزایش خطر بیماری، چاقی، فشار خون بالا و مرگ و میر رابطه قوی وجود دارد. اگر بتوانیم ایستادن را در برنامه روزانه خود بگنجانیم، از فواید سلامتی هر چند کم برخوردار خواهیم شد و بهتر وزن کم خواهیم کرد.
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا