دوره رایگان کریپتو از صفر

امکان استخراج اتریوم برای کاربران آنتی ویروس نورتون ۳۶۰!

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

شرکت امنیت سایبری نورتون لایف لاک (NortonLifeLock) که پیش‌تر با نام سیمنتک (Symantec) شناخته می‌شد، از راه‌اندازی نورتون کریپتو (Norton Crypto) خبر داد؛ ابزاری که امکان استخراج ارز دیجیتال با استفاده از آنتی ویروس نورتون ۳۶۰ (Norton 360) را برای کاربران فراهم می‌کند.

از تاریخ ۳ ژوئن، از ۳۶۰ کاربر انتخاب‌شده برای پیوستن به برنامه اولیه پذیرش نورتون برای استخراج اتریوم (ETH) دعوت می‌شود. نورتون همچنین قصد دارد در ماه‌های آینده خدمات استخراج را برای تقریبا ۱۳ میلیون کاربر خود ارائه دهد. نورتون تاکید کرد که این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به خاموش کردن نرم افزار آنتی ویروس، ماینینگ انجام دهند.

نورتون قصد دارد در آینده از استخراج سایر رمزارزهای برتر نیز پشتیبانی کند. به این ترتیب، کاربران بالاترین پاداش را برای ظرفیت محاسباتی خود دریافت خواهند کرد:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
وینسنت پیلت (Vincent Pilette)، مدیر ارشد محصولات نورتون لایف لاک، اظهار داشت شركت وی اولین شركت امنیت سایبری است که با ارائه خدمات به ماینرها، امکان استخراج با خیال راحت و بدون دردسر را در رایانه‌های شخصی فراهم می‌کند.

نورتون همچنین با اشاره به ارائه ویژگی‌های امنیتی در پروتکل‌های استخراج موجود، اظهار داشت:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
برای کمک به رفع این خطرات، نورتون اعلام کرد با استفاده از محصول جدید این شرکت، ماینرها می‌توانند درآمد خود را در کیف پول مبتنی بر ابر نورتون دریافت کنند و به این ترتیب، خطر از دست دادن کیف پول در اثر خرابی هارد دیسک از بین می‌‌رود.
آکادمی هلاکویی
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا