دوره رایگان کریپتو از صفر

افزایش ۹۶ درصدی این توکن جدید پس از راه‌اندازی شبکه اصلی!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
یک آلت‌کوین کاملاً جدید به نام دایمنشن (DYM)، پس از اینکه شبکه اصلی آن در اوایل هفته گذشته فعال شد، در سه روز گذشته بیش از ۹۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

دایمنشن یک بلاکچین لایه ۱ ماژولار است که توسعه‌دهندگان بازی‌ها، پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و ان‌اف‌تی‌ها می‌توانند از امکانات آن بهره ببرند. این پروژه اولین بلاک و توکن بومی خود را صبح روز سه‌شنبه هفته گذشته راه‌اندازی کرد.

توکن DYM، در حال حاضر در رتبه ۶۵ رده‌بندی دارایی‌های دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. همچنین قیمت این توکن که در زمان عرضه، ۳.۹۵ دلار بود، در حال حاضر به ۷.۷۵ دلار رسیده است.

بایننس به سرعت پشتیبانی از معاملات DYM را در روز سه شنبه آغاز کرد. این صرافی، با برچسبی به نام «seed»، جدید بودن این توکن را به اطلاع کاربران خود می‌رساند.

این برچسب اغلب برای پروژه‌های با نقدینگی پایین‌تر که ممکن است در مقایسه با سایر توکن‌های فهرست‌شده، نوسانات بالاتری را تجربه کنند، استفاده می‌شود.

بایننس از کاربرانی که دارایی‌هایی با برچسب‌ seed دارند می‌خواهد هر ۹۰ روز یک بار آزمون‌هایی را بگذرانند تا اطمینان حاصل شود که این افراد از خطرات معامله چنین توکن‌هایی آگاه هستند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا