تبلیغات انجمن دیجی بیت

افزایش ورودی بیت کوین به صرافیها می تواند نشانه ای نگران کننده برای سرمایه گذاران باشد

faeze feizi

عضو شناخته شده
به گزارش Glassnode ، با افزایش سریع قیمت بیت کوین ، جریانهای ورودی به صرافیها پس از دستیابی به 100000 خروجی بیت کوین از صرافی ها به سطح ثابتی می رسند.

ورود و خروج ارز اولین نشانه های وجود یا عدم وجود فشار فروش بر بازار است. با خروج مداوم از صرافی ، بیت کوین به دلیل عدم وجود حجم فروش ناشی از صرافی ها ، به طور فعال در حال رشد است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


با رسیدن قیمت ها به سقف تاریخی قبلی ، معامله گران بیشتری نگران شده و مایل به کسب سود هستند. بیشترین نرخ ورودی قبلاً در ماه مه(اردیبهشت) وجود داشت ، قبل از فروش گسترده بیت کوین که منجر به 40 درصد اصلاح در بازار شد.

همچنین می توان از جریانهای صرافیها برای ردیابی احساسات کلی در بازار استفاده کرد. با وجود نرخ پایین ورودیها ، معامله گران تعیین می کنند که آیا شرکت کنندگان در بازار وجوهی در کیف پول خود دارند یا به دنبال خرج کردن آنها هستند. در حالی که وجوه در صرافی ها باقی می ماند ،احتمال بیشتری وجود دارد که سرمایه گذاران به محض رسیدن قیمت به هدف خود دست به فروش بزنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، افزایش نرخ ورودی موضعی است و روند کلی منفی باقی می ماند و وجوه نگهداری شده توسط صرافی ها به سمت پایین یا در یک رِنج حرکت می کند. مجموع موجودی صرافیها 2.45 میلیون BTC باقی می ماند که در حال حاضر در سطح آگوست 2018(مرداد1397) است. در سقف قیمتی قبلی ، تعداد وجوه 3.11 میلیون BTC باقی ماند. با نرخ خروجی فعلی ، صرافیها 21 درصد از موجودی سقف قیمتی را از دست دادند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


در زمان انتشار این مطلب ، بیت کوین با قیمت 57،610 دلار معامله می شود که قبلاً منطقه 59،000 دلاری را آزمایش کرد. اما به دلیل وجود تعداد زیادی سفارشات فروش ، قیمت به سرعت زیر 58000 دلار بازگشت.

منبع:u.today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا