دوره رایگان کریپتو از صفر

افزایش ناگهانی فعالیت و کارمزد تراکنش‌ها در شبکه پالیگان! علت چیست؟

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
طی یک عجله دیوانه‌وار برای تولید توکن جدیدی به نام POLS در شبکه پالیگان، که از پروتکل اوردینالز (Ordinals) بیت کوین الهام‌ گرفته شده، کارمزدهای گس در این شبکه بیش از ۱،۰۰۰ درصد افزایش یافت و به اوج ۰٫۱ دلار رسید.
ساندیپ نیلوال (Sandeep Nailwal)، بنیانگذار پالیگان، با انتشار توییتی در ۱۶ نوامبر، تعجب خود را از افزایش ناگهانی فعالیت و تراکنش‌ها در این شبکه به اشتراک گذاشت. بر اساس داده‌هایی که نیلوال به اشتراک گذاشته، در بازه ۲۴ ساعته، ۶ میلیون تراکنش در شبکه پالیگان ثبت شده است.

به گفته بنیانگذار پالیگان، این افزایش می‌تواند به دلیل راه‌اندازی مجموعه جدید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در این شبکه باشد. توکن جدید POLS بر اساس پروتکلی به نام PRC-20 ساخته شده است که مشابه استاندارد توکن BRC-20 مشتق‌شده از پروتکل اوردینالز بیت کوین عمل می‌کند.
بر اساس داده‌های پلتفرم Dune Analytics، هجوم کاربران برای ضرب POLS، باعث شده که بیش از ۱۰۲ میلیون توکن MATIC – به ارزش تقریبی ۸۶ میلیون دلار با قیمت‌های فعلی – به عنوان گس مورد استفاده قرار بگیرد. البته لازم به ذکر است که در زمان نگارش این خبر، هزینه گس شبکه پالیگان به سطوح معمولی بازگشته است.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا