تبلیغات انجمن دیجی بیت

افزایش موجودی هولدر های بلندمدت بیت کوین

faeze feizi

عضو شناخته شده
به گزارش زوم ارز، ماه اکتبر که در سه ماهه پایانی سال قرار دارد، دلایل متعددی را برای صعود بیت کوین ارائه می‌دهد و برای شروع می‌توان به این موضوع اشاره کرد که گاو های بیت کوین فرصت صعودی را از دست نمی‌دهند و پس از اینکه از مقاومت سنگین 55 هزار دلار عبور کردند حالا به دنبال رساندن قیمت به سطح 60 هزار دلار بوده و پادشاه ارز های دیجیتال را در وضعیتی مناسب قرار دادند تا بتواند به اوج قیمت خود یعنی سطح 64 هزار دلار برسد و حتی از آن عبور کند.

عواملی که به راحتی می‌توانند روند صعودی قیمت را پیش ببرند بسیار زیاد هستند و به تازگی معیار عرضه دارندگان بلند مدت بیت کوین نیز به این لیست اضافه شده است.

در حالی که معیار دارایی هولدر های کوتاه مدت نشان دهنده معامله گرانی است که دارایی های خود را به منظور کسب سود سریع استخراج می‌کنند و معیار عرضه دارندگان بلند مدت نیز نشان دهنده بیت کوین هایی است که طی چند ماه گذشته تکان نخورده‌اند.

دارندگان بلند مدت بیت کوین از بازار خرسی سال 2019 تا بازار خرسی سال 2021 تسلیم خرس ها نشدند و همانطور که داده های زنجیره ای نشان می‌دهند بازیگران بلند مدت این بازار نه تنها محکم بر روی دارایی خود ایستاده‌اند بلکه به دنبال خرید در سطوح مختلف نیز بودند.

شایان ذکر است که بدانید تمامی بازیکنان تازه وارد بازار دارایی خود را به فروش نرساندند و شرکت معتبر گلس نود بسیاری از هولدر هایی که بیش از 5 ماه ارزی را در اختیار دارند را نیز هولدر بلند مدت محسوب می‌کند و بنظر می‌رسد با وجود رسیدن بیت کوین به سطح قیمت 30 هزار دلار اما باز هم بسیاری از افراد تازه وارد بازار دارایی دیجیتال خود را به فروش نرساندند.

منبع: Zycrypto
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا