تبلیغات انجمن دیجی بیت

افزایش فعالیت شبکه ای بیت کوین در قیمت 58000 دلاری

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بیت کوین در دو هفته اول ماه جاری میلادی ، رشد چشمگیری را تجربه کرد که طی آن ، قیمت بزرگترین دارایی دیجیتال بازار تنها در 14 روز ، از 43000 دلار به 58500 دلار افزایش یاقت. در نتیجه ، فعالیت شبکه BTC در دوره زمانی مذکور ، افزایش چشمگیری به ثبت رساند.
بر اساس جدیدترین داده های منتشر شده در پلتفرم تجزیه و تحلیل ارز دیجیتال گلسنود ، آدرس های فعال در شبکه بیت کوین در ماه اکتبر(مهر) به 179,000 در روز رسید که در مقایسه با کمترین کف ماه ژوئیه (تیر) ، 23 درصد افزایش یافته است.
“فعالیت های زنجیره ای بیت کوین از ماه اوت (مرداد) الی اکتبر ( مهر) به طور مداوم روبه افزایش بوده است. بسیاری از معیارهای فعالیت شبکه ای از زمان افت بیت کوین به کف قیمت 29 هزار دلاری در ماه ژوئیه (تیر) ، 24 درصد افزایش یافته اند. آدرس های فعال به میزان 179 هزار درروز ، نهاد های فعال ، +51 هزار در روز ، تعداد تراکنش ها +43 هزار در روز ، رشد کرده اند.
بیت کوین در حال حاضر نزدیک به سطح 58000 دلار معامله می شود که بالاترین سطح از 10 مه 2021 (20 اردیبهشت 1400) است و ارزش بازاری آن نیر ، تقریبا 1.1 تریلیون دلار است که در حال حاضر 46 درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال به BTC اختصاص یافته است.
کوین درحال گردش بیت کوین
کوین درحال گردش BTC ، یکی دیگر از شاخص های کلیدی برای تجزیه و تحلیل کلی شبکه بیت کوین است. طبق گفته Santiment ، کوین درحال گردش BTC در بالای سطح قیمت 57000 دلاری ثابت مانده است. کوین های در حال گردش بیت کوین از اواسط آگوست(اواخر مرداد) در حالت بازیابی بوده است و تا زمانی که کوین ها با سرعت مناسبی بین آدرس ها حرکت کنند ، خطر هرگونه روند نزولی در قیمت BTC محدود می شود.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا