دوره رایگان کریپتو از صفر

افزایش علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ به ریپل! بازگشت صعودی XRP به زودی؟

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
پس از انتشار اخباری مبنی بر تأخیر SEC در تصمیم‌گیری در مورد دو ETF بیت کوین دیگر، ریپل (XRP)، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، همراه با بقیه ارزهای دیجیتال شاهد افت قیمت خود است.

قیمت ریپل در ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۸۵ درصد کاهش به ۰.۶ دلار در زمان نگارش این خبر رسیده که با روند کلی بازار ارزهای دیجیتال مطابقت دارد. با کاهش فعلی، XRP اولین هفته ضرر خود را از اکتبر ثبت می‌کند.

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، قیمت این دارایی کریپتو در ۱۰ روز گذشته ۱۸ درصد کاهش یافته است. علی‌رغم این افت قیمتی، علی متوجه افزایش معاملات نهنگ‌ها و همچنین دارایی آنها شده است. او اضافه می‌کند که این علاقه فزاینده از سوی بازیگران اصلی می‌تواند نویدبخش بهبود قیمت برای XRP باشد.

علی در توییت دیگری اعلام کرد که شاخص TD Sequential، سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته XRP نشان می‌دهد که ممکن است به بازگشت قیمت این ارز دیجیتال به ۰.۶۳ دلار یا احتمالاً ۰.۶۷ دلار منجر شود. اگر این اتفاق بیفتد، XRP ممکن است ۱۲ درصد افزایش نسبت به قیمت فعلی خود داشته باشد.

شرکت امنیت سایبری Bishop Fox چند ماه پیش یک ممیزی امنیتی گسترده از زنجیره جانبی EVM را تکمیل کرد و به طور خاص اجرای زنجیره جانبی EVM را ارزیابی کرد. این شرکت همچنین مکانیسم اجماع زنجیره جانبی EVM و اجرای پل‌سازی بین XRPL و EVM را ارزیابی کرد که از مشخصات پل‌سازی زنجیره‌ای متقابل (XLS-۳۸d) برای XRPL استفاده می‌کند.

بیشاپ فاکس اوایل این ماه گزارش‌های اصلاحی را برای هر دو زنجیره جانبی EVM و پل زنجیره‌ای XLS-۳۸ ارائه کرد و یافته‌های ممیزی اکنون فاش شده است.

مسائل برجسته‌شده در ممیزی در جدیدترین پیاده‌سازی حل شده است و این اصلاحات در راه‌اندازی شبکه اصلی زنجیره جانبی EVM گنجانده شده‌اند.

زنجیره جانبی EVM توسط Peersyst با همکاری ریپل توسعه می‌یابد و نسخه جدیدی از devnet (v۲) آن در ژوئن ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا