تبلیغات انجمن دیجی بیت

افزایش حجم اتریوم های سوزانده شده

faeze feizi

عضو شناخته شده
به گزارش زوم ارز و بنا به وبسایت Etherchain نیم میلیون اتر در شبکه اتریوم سوخته شده است و در زمان نگارش این خبر این حجم از اتریوم معادل 1.5 میلیارد دلار است و پیش از این همان مقدار بودجه توسط ماینر های اتریوم دریافت می‌شد.

با اجرایی شدن به روزرسانی EIP-1559 مکانیزم کاهش هزینه برای شبکه اتریوم پیاده سازی شد و از ماه آگست هزینه ماینر های اتریوم از از اینجا تأمین می‌شود و هزینه کارمزد نیز صرف سوختن می‌شود.

با افزایش روزانه تعداد تراکنش ها در شبکه اتریوم، کوین های بیشتری سوزانده می‌شوند و همین موضوع به تدریج اتریوم را به دارایی تورم زا تبدیل می‌کند و کوین های بیشتری نسبت به توزیع سوزانده می‌شوند.

در حالی که تعداد کوین های موجود در شبکه با وجود مکانیزم سوزاندن هزینه به طور مداوم در حال کاهش است اما انتظار می‌رود که تاثیر مثبتی بر قیمت اتریوم داشته باشد و با کاهش مداوم عرضه و افزایش سریع تقاضا، تریدر ها و سرمایه گذاران تمایل به جمع آوری بیشتر این دارایی دیجیتال دارند و این انتظار دارند که اتریوم دچار افزایش قیمت شود.

این تاثیر قبلاً در قیمت اتریوم با رشد 26 درصدی در اکتبر نشان داده شده است و بلافاصله پس از بروزرسانی لندن، اتریوم بیش از 20 درصد رشد کرد اما به سرعت دوباره تقریبا 30 درصد اصلاح قیمت را تجربه کرد.

در زمان نگارش این خبر اتریوم اصلا وضعیت خوبی ندارد و کاهش قیمتی 4.2 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 3443 دلار معامله می‌شود.

منبع: U.Today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا