دوره رایگان کریپتو از صفر

افزایش تعداد زنان فعال در وب ۳!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بر اساس آخرین گزارش بازار شغلی در وب ۳ که توسط صرافی رمزارزی کوکوین منتشر شده، مشارکت متخصصان و علاقه‌مندان خانم، در حوزه توسعه وب ۳ پیوسته در حال رشد است.
در این نظرسنجی بیش از ۳،۶۰۰ کاربر خانم شرکت داشتند که در دسته‌های حرفه‌ای، علاقه‌مند و افرادی که تجربه وب ۳ نداشتند، طبقه‌بندی شدند. این گزارش میزان مشارکت زنان در وب ۳ را در پارامترهای شغلی مختلف، مانند طول مدت اشتغال، تجربه بخش مرتبط، موانع فرهنگی، مسیرهای ترجیحی و بسیاری موارد دیگر بررسی می‌کند.
دسته‌بندی کاربران توسط این گروه نشان داد که تنها ۱۶ درصد از آنها متخصص وب ۳ هستند که سابقه کار قبلی در بخش‌های صنعتی مربوط مانند بازار رمزارز، متاورس، NFT، DAO، DeFi و توسعه DApp را دارند. با این حال، ۵۴ درصد از افراد مورد بررسی علاقه واقعی خود را به مشارکت در زمینه وب ۳ به عنوان یک مسیر شغلی ابراز کردند.
انتخاب نوع شغل در وب ۳ نقش مهمی در ترغیب کاربران خانم برای انتخاب این صنعت به عنوان یک انتخاب شغلی ایفا می‌کند، به طوری که بیش از ۵۰ درصد از علاقه‌مندان به وب ۳ به تحقیقات استراتژی و بازاریابی علاقه دارند. حوزه‌های مدیریت محصول و عملیات و تجزیه و تحلیل داده‌ها نیز نویدبخش جذب متخصصان خانم هستند. در این میان، یکی از مهم‌ترین موانع خانم‌ها برای ورود به وب ۳، فقدان آموزش مناسب است.
همانطور که آمار ارائه‌شده توسط گزارش کوکوین نشان می‌دهد، پتانسیل مشارکت و مشارکت حرفه‌ای بانوان در وب ۳ را نمی توان کم‌اهمیت دانست و با توجه به مشارکت بالای متخصصان خانم در پروژه‌های وب ۳ در طیف گسترده‌ای از نقش‌ها، این گزارش نشان می‌دهد که انتظار پذیرش سریع‌تر و گسترده‌تر خدمات غیرمتمرکز در آینده نزدیک با پیوستن بانوان حرفه‌ای بیشتر به وب ۳، منطقی است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا