تبلیغات انجمن دیجی بیت

اظهارات رئیس جمهور ابراهیم رئیسی در مورد ارزهای دیجیتال در جلسه هیأت دولت

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر یکشنبه در جلسه هیأت دولت، اجرای مصوبات سفرهای استانی را برای باز کردن گره از زندگی مردم ضروری دانست و گفت: دولت مصمم است سفرهای استانی و حضور بی‌واسطه در بین مردم را با قوت ادامه دهد. آیت‌الله رئیسی در این جلسه در مورد استخراج ارزهای دیجیتال نیز گفت: استخراج رمزارزهای فاقد مجوز، می‌تواند مشکلاتی در شبکه برق کشور ایجاد کند، و از این‌رو مقررات استخراج رمزارزها باید بازنگری شوند.

اظهارات ابراهیم رئیسی در مورد رمزارزها

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی با اشاره به اهداف سفرهای استانی اظهار داشت: استفاده جامعه از اینترنت و ارتباطات را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر خواند و گفت: باید برای اتصال روستاهای فاقد شبکه ارتباطات؛ اقدامات ضروری انجام شود تا دانش‌آموزان، مشکلی در این زمینه نداشته باشند.
دکتر رئیسی برنامه‌ریزی برای اصلاح الگوی مصرف در بخش های آب، برق و انرژی را ضروری دانست و گفت: در این زمینه انجام اقدامات بنیادین و پایدار برای جلوگیری از اتلاف و استفاده بی‌رویه ضرورت دارد.

آقای رئیسی همچنین با اشاره به موضوع رمزارزها و اهمیت ساماندهی آن، گفت: با توجه به اینکه استخراج رمزارزهای فاقد مجوز، می‌تواند مشکلاتی در شبکه برق کشور ایجاد کند، ضرورت دارد با همکاری وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ذیربط، مقررات استخراج رمزارزها بازنگری شود.

رئیس جمهور همچنین بر رسیدگی و رفع مشکلات ساکنان مناطق نفت‌خیز کشور، از جمله ساکنان جزیره خارک نیز تاکید داشت و گفت: همه دستگاه‌های دولتی هرگونه خدمت‌رسانی و رفع مشکلات ساکنان این شهر در بخش زمین، آب و فاضلاب را وظیفه خود می‌دانند. وی در ادامه به مشکلات ناشی از ساخت و سازهای غیرمجاز اشاره کرد و گفت: دولت و شهرداری‌ها وظیفه دارند از ابتدا از احداث بناهای غیرمجاز جلوگیری کنند.
آقای رئیسی همچنین در ادامه سخنان خود با گرامیداشت هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی در حوزه امنیت، پیشگیری از جرم، ارائه خدمات انتظامی و برقراری انضباط اجتماعی، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و همکاری دولت و نیروی انتظامی در ایجاد آرامش، امنیت و نظم اجتماعی تأثیرگذار است.

فکت کوینز
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا