دوره رایگان کریپتو از صفر

استخر پولین (poolin) چیست؟

faeze feizi

عضو شناخته شده
استخر پولین (Poolin) یک استخر استخراج چند ارزی است که شامل رمزارزهای محبوب و سودآور از جمله بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش و Zcoin است.
کار این استخر ابتدا توسط بنیانگذاران BTC.com آغاز شد و بعداً توسط Bitmain خریداری گردید. این استخر استخراج در چین مستقر است و بسیاری از ماینرهای آن در چین فعالیت ‌می‌کنند، اما استفاده از آن برای همه در سراسر جهان آزاد است.
استخر پولین یک نرم‌افزار اختصاصی دارد که به عنوان یک پروکسی بین استخراج‌کنندگان و استخرها عمل ‌می‌کند. این نرم‌افزار، به کاهش ترافیک شبکه کمک ‌می‌کند و به ماینرها اجازه ‌می‌دهد تنظیمات خود را داشته باشند، حساب‌های فرعی ایجاد کنند و مصرف برق را متعادل کنند. این ویژگی برای بیت کوین، Litecoin و Zcash در دسترس است.
منبع : رمزارز نیوز
 
استخر پوپلین یک نرم‌افزار مخصوص برای خاموش کردن ماینرها در صورت قطع شدن برق شبکه، برای جلوگیری از آسیب سخت افزاری و صرفه جویی در مصرف برق، دارد. مشخص شده است که استفاده از سخت افزارهای استخراج با ظرفیت کامل باعث ‌می‌شود که با سرعت بیشتری تخریب شوند؛ بنابراین نرم‌افزار ‌می‌تواند به صرفه‌جویی در سرمایه افراد کمک کند.
 
در حالی که بیشتر ماینرها ترجیح ‌می‌دهند تعداد کمی‌ از رمزارز‌‌‌های برتر را استخراج کنند، Poolin از برخی از آلت کوین‌‌‌های آزمایشی پشتیبانی ‌می‌کند. این آلت کوین ها شامل Ravencoin ،DASH و Decred (DCR) است.
 
سلام میخواستم ببینم دوستان اطلاعاتی در مورد استخر آسیاپول (
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
) دارند؟ از چه راه هایی میشه اطمینان و تست کرد؟ گفته که بهترین استخر برای ایران هست
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا