دوره رایگان کریپتو از صفر

استخر اسلاش پول (Slush Pool)

faeze feizi

عضو شناخته شده
شاید تا به حال نام این استخر را زیاد از اطرافیانتان شنیده باشید و حال شما مشتاق این شده اید که درباره این استخر اطلاعات تازه ای داشته باشید. اگر ادامه این مقاله را بخوانید قطعا اطلاعت کامل و جامعی نسبت به این رمز ارز کسب خواهید کرد. همراه ما باشید.

استخر اسلاش پول یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین استخر های بیت کوین است. شما می توانید با کمک این استخر به راحتی ارز دیجیتال بیت کوین استخراج کنید. البته لازم به ذکر است که این استخر جز ارز دیجیتال بیت کوین، چندین رمز ارز دیگر نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید آن ها را نیز استخراج کنید. این استخر ارز دیجیتال بیت کوین کش را نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید حتی بیت کوین کش نیز استخراج کنید.

از زمان تاسیس این استخر که در ادامه از آن مطلع خواهید شد تا کنون نزدیک به بیش از 1 میلیون بیت کوین استخراج شده است. استخر اسلش پول در کنار مزایایی که دارد، دارای معایبی نیز می باشد که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

تاریخچه استخر استخراج اسلش پول Slush Pool​

این استخر تقریبا از سال 2010 شروع به کار نمود. همانطور که گفتیم، از سال 2010 تا به کنون بیش از 1 میلیون بیت کوین و همچنین بیش از 15 هزار بلاک توسط ماینر ها در این استخر استخراج شده است. استخر استخراج اسلش توسط فردی با نام ساتوشی لبز که در کشور چک فعالیت می کند اداره می شود. در سال 2019 این استخر به عنوان یکی از برترین استخر های ارز دیجیتال بیت کوین نامیده شد.

کارمزد استخر استخراج اسلاش پول Slush Pool
کارمزد استخر اسلاش تقریبا در حد متوسط است. کارمزد اسلاش پول برابر با ” 2 درصد ” می باشد. اگر کارمزد استخر برایتان مهم است، این استخر مناسب است و به اندازه دیگر استخر ها کارمزد زیادی برداشت نمی کند.

امنیت استخر استخراج اسلاش پول Slush Pool​

استخر استخراج اسلاش پول برای امنیت بیشتر حساب کاربری به شما پیشنهاد می دهد که تایید دو مرحله و یا تایید هویت دو عاملی حسابتان را فعال کنید. به صورت کلی امنیت زیرساخت این استخر تامین شده و مناسب می باشد اما بهتر است برای امنیت بیشتر احزار هویت دو عاملی را نیز فعال کنید. همانطور که می دانید برای فعال نمودن این ویژگی در تنظیمات می توانید از قسمت 2FA اقدام کنید. پس از فعال نمودن تایید هویت دو عاملی، تقریبا از لحاظ امنیتی خیالتان راحت باشد.

مزایا و معایب استخر اسلاش پول Slush Pool​

هر فناوری و یا تکنولوژی مزایا و معایب به خصوصی نسبت به کارکرد و ویژگی هایشان دارد. استخر استخراج اسلش پول نیز دارای معایب و مزایای متفاوتی نیز می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با مزایا و معایب این استخر آشنا شوید.

مزایا:​

 1. کارمزد مناسب ( 2% )
 2. رابط کاربری آسان
 3. استخر با سابقه

معایب:​

 1. شلوغی شبکه
اگر قصد استفاده از استخر استخراج اسلاش را دارید، ادامه این مقاله را تا انتها بخوانید تا بتوانید به آسانی با آن کار کنید. همراه ما باشید.


آموزش کار استخر استخراج اسلاش​

 • طریقه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در استخر اسلاش Slush​

برای اینکه بتوانید با کمک این استخر استخراج کنید، باید ابتدا در آن یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری به سراغ باقی آموزش های این استخر خواهیم رفت. همراه ما باشید. برای ایجاد حساب ابتدا:

 1. ابتدا در صفحه اصلی، سمت راست بر روی گزینه ” Signup ” کلیک کنید.
 2. در صفحه جدید، در فیلد اول باید به انتخاب خودتان یک نام کاربری انتخاب کنید. در فیلد دوم نیز باید یک ایمیل معتبر و در فیلد سوم باید رمز عبور و در فیلد چهارم باید رمز عبور را مجددا تکرار کنید. حال بر روی خانه ” I Agree With ” کلیک کنید تا تیک فعال شود. در نهایت نیز برای نهایی شدن بر روی گزینه ” Complate Registration ” کلیک کنید.
 3. حال باید به ایمیلی که در قسمت قبل وارد کرده اید مراجعه کنید و پیامی که از سوی ” Slush Pool ” آمده از را باز و سپس بر روی دکمه ” ACTIVE ” کلیک کنید.
 4. حال می بینید که با موفقیت حساب شما ثبت شده است و تنها دیگر نیاز است با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.
دیدید که به همین راحتی توانستید یک حساب کاربری در این استخر استخراج ایجاد کنید. حال می توانید کار خود را آغاز کنید. در تصاویر ذیل می توانید دو مرحله ابتدایی را به صورت تصویری ببینید.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید. • آموزش اتصال ماینر به استخر اسلاش​

اتصال ماینر به این استخر نسبت به دیگر استخر ها کمی دشوار تر است. اگر این مقاله را تا انتها بخوانید، دیگر این کار برای شما هیچ دشواری نخواهد داشت و به راحتی می توانید اتصال بین ماینر و استخر را برقرار کنید. برای انجام این کار باید:

 1. ابتدا در پنل کاربری حساب خود بر روی سربرگ ” Workers ” کلیک کنید.
 2. حال باید بر روی گزینه ” New Worker ” کلیک کنید تا وارد شوید.
 3. در صفحه جدید، در فیلد ” Worker Name ” یک نام به دلخواه انتخاب و تایپ کنید.
 4. حال با یادداشت عبارت فیلد ” Miner Login ” این صفحه را ببندید. این نام متشکل از نام کاربری شما و نامی که در قسمت قبلی مشخص کرده اید نشات می گیرد. حال برای اینکه ماینر خود را راه اندازی کنید باید این نام را در قسمت ” Worker ” دستگاه ماینر خود وارد کنید.
 5. به تنظیمات ماینر خود بروید مشخصاتی که از شما می خواهد را وارد کنید. سپس نوبت به وارد کردن آدرس سرور استخر می باشد. در این قسمت می توانید یکی از آدرس های ذیل را یادداشت و وارد کنید. با وارد نمودن سرور هر کشور می توانید از آن کشور اقدام به استخراج کنید.
شما می توانید مراحلی که گفته شد را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

لیست سرور های استخر Slush Pool​

لوکیشین ( مکان ) سرور های استخرآدرس
اروپاStratum+Tcp://Eu.Stratum.Slushpool.Com:3333
سنگاپورStratum+Tcp://Sg.Stratum.Slushpool.Com:3333
ژاپنStratum+Tcp://Jp.Stratum.Slushpool.Com:3333
آمریکاStratum+Tcp://Us-East.Stratum.Slushpool.Com:3333
کاناداStratum+Tcp://Ca.Stratum.Slushpool.Com:3333
چینStratum+Tcp://Cn.Stratum.Slushpool.Com:3333
Stratum+Tcp://Cn02.Stratum.Slushpool.Com:443
Stratum+Tcp://Cn03.Stratum.Slushpool.Com:3333
Stratum+Tcp://Cn03.Stratum.Slushpool.Com:443
Stratum+Tcp://Cn.Stratum.Slushpool.Com:443
Stratum+Tcp://Cn02.Stratum.Slushpool.Com:3333
Stratum+Tcp://Stratum.Slushpool.Com:3333

 • طریقه اتصال استخر به کیف پول​

قطعا پس از اینکه عملیات ماین کردن آغاز شد باید استخر پاداش های شما را درون یک استخر واریز کند. به همین دلیل شما نیاز دارید تا یک آدرس
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
به استخر بدهید. به همین جهت برای انجام این کار باید مراحل ذیل را دنبال کنید. انجام این مراحل بسیار ساده است و تنها باید طبق مراحلی که گفته می شود در ادامه پیش بروید. همراه ما باشید. برای اتصال کیف پول به استخر ابتدا:

 1. در صفحه اصلی، بر روی گزینه چرخ دنده کلیک کنید و سپس به بخش تنظیمات بروید.
 2. حال باید در ابتدا بر روی گزینه ” Bitcoin ” و سپس بر روی گزینه ” BTC PAYOUTS ” کلیک کنید. در صفحه جدید نیز باید اطلاعات خودتان را درون فیلد های موجود تکمیل و در نهایی بر روی گزینه ” Submit ” کلیک کنید.
طبق عکس ذیل، مشخصات خود را در فیلدهای موجود کامل کنید.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


زوم ارز
 
اجاره ویلا استخر دار می تواند لذت شیرجه زدن را برای شما فراهم کند. بهتر است برای اجاره ویلا استخر دار قبل از تصمیم به سفر اقدام کنید. نقل شده از مشرق نیوز و گرداگرد که اجاره ویلا استخردار هزینه ای بیشتری نسبت به ویلا های دیگر دارد. با اجاره ویلا استخر دار می توانید خستگی کار را رفع کنید.
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا