دوره رایگان کریپتو از صفر

استخراج اتریوم

nazila76

عضو جدید دیجی‌بیت

استخراج اتریوم​

اتریوم که در ابتدا به عنوان آلت کوین تعریف می شد ، دارای زیرساخت مشابه اما
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
تری برای بیت کوین را دارد .گفته میشود که این ارز دیجیتال دنبال برکنار کردن ارز دیجیتال بیت کوین میباشد ، که از ویژگی های دیگر اتریوم با جهش ناگهانی قیمت آن توجه ما را به خود جلب می کند.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

اما مشخص نیست که دقیقاً چه اتفاقی می افتد و چطور این واحد ارز دیجیتال ایجاد شدهد است . به همین دلیل توجه زیادی را به خود جلب می کند. علاوه بر این ، گفته می شود که تولید آن آسان تر از بیت کوین
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

استخراج اتریوم

نرم افزار استخراج اتریوم​

امروز میخواهیم در مورد ارتیوم که این ارز باعث ایجاد میلیونر های زیادی در جهان شده است را برای شما تعریف کنیم ، از داستان اصلی آن تا هدف آن ، از خالق آن تا موفقیت آن. همچنین ، اگر نمی دانید اتریوم
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
بهتر است این مقاله را بررسی کنید

اتریوم چیست؟​

برخلاف بیت کوین ، یکی از ارزهای دیجیتالی که بی سر و صدا ظاهر شد و با افزایش ناگهانی قیمت توجه ما را به خود جلب کرد ،این ارز دیجیتال اتریوم میباشد ، که برای اولین بار در کنفرانس بیت کوین در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
شمالی مطرح شد و ، به عنوان یک پروژه آغاز شد. پروژه اتریوم که توسط ویتالیک بوترین ایجاد شد ،استخراج اتریوم به عنوان یک سیستم ارز دیجیتالی ایجاد شده است

اتریوم و اتر چیست؟​

برخلاف بیت کوین ، یکی از ارزهای دیجیتالی که بی سر و صدا ظاهر شد و با
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
ناگهانی قیمت توجه ما را به خود جلب کرد ،این ارز دیجیتال اتریوم میباشد ، که برای اولین بار در کنفرانس بیت کوین در آمریکای شمالی مطرح شد و ، به عنوان یک پروژه آغاز شد.استخراج اتریوم پروژه اتریوم که توسط ویتالیک بوترین ایجاد شد ،به عنوان یک سیستم ارز دیجیتالی ایجاد شده است

بررسی اتریوم​

واحد پول اتریوم اتر میباشد همانطور که ویتالیک بوترین گفت ، اتر سوخت رمزنگاری شده برای اتریوم است و برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده می شود.همچنین تعاریفی مانند bitcoin vol.2 برای اتریوم وجود دارد که زبان نرم افزاری خاص خود را دارد و توسعه پروتکل های نرم افزاری غیر متمرکز را امکان پذیر می کند. از سوی دیگر ، بستر اتریوم بر اساس منطق بلاک چین بیت کوین ایجاد شده است.

برنامه استخراج اتریوم با کامپیوتر​

استخراج اتریوم هدف اتریوم ایجاد یک پروتکل جایگزین برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز است. برای این منظور به استخراج کننده های اتریوم نیاز است.

چه کسی اتریوم را ایجاد کرد؟​

مخترع اتریوم ویتالیک بوترین است. بوترین ، که در فهرست مهم مترین قسمت های جوامع بیت کوین قرار دارد ، یک برنامه نویس خوب است. پس از آشنایی با بیت کوین در سال ۲۰۱۱ ، او تحصیلات خود را رها کرد و به طور فعال در ملاقات های اجتماعی شرکت کرد.استخراج اتریوم و همچنین یکی از بنیانگذاران مجله بیت کوین هستند.

استارت آپ بودن بیت کوین​

پروژه اتریوم تنها با ۴ نفر آغاز شد و بعداً از حمایت دولت روسیه برخوردارمیباشد ویتالیک بوترین و چارلز هاسکینسون ، آنتونی دی آیوریو و گاوین وود نامهایی بودند که پروژه را آغاز کردند. بعداً ۳۲ نفر دیگر به این تیم پیوستند. این واقعیت که او در مدت کوتاهی از حمایت زیادی برخوردار شد ،استخراج اتریوم این پیام ها را داد که آینده او از مدتها پیش روشن است

اتریوم چگونه بوجود آمد؟​

ویتالیک بوترین و هم تیمی هایش به سرعت کار خود را به پایان رساندند. اتریوم برای اولین بار توسط بوترین در یک کاغذ سفید اعلام شد ، یک ابزار بازاریابی که در پایان سال ۲۰۱۳ منتشر شد. وقتی تاریخ ها در ژانویه ۲۰۱۴ نشان داده شد ،استخراج اتریوم بوترین در کنفرانسی در آمریکای شمالی توضیح داد که اتریوم چیست.

پول دیجیتال​

استخراج اتریوم پول دیجیتال ، که تا آن زمان با کنجکاوی زیادی انتظار می رفت ،استخراج اتریوم انتظارات را برآورده کرده است و به زودی به عنوان رقیب بیت کوین نامگذاری شد.

پس از آن :​

سپس گاوین وود مشخصات فنی و اسناد مختلف را با کاغذ زرد در آوریل ۲۰۱۴ منتشر کرد. همه شروع به تعجب کردند که اتریوم در این فرآیند چیست. سپس ، در ۳۰ جولای ۲۰۱۵ ، اتریوم معرفی شد.اتریوم بر اساس منطق بلاکچین بیت کوین ، اولین قاطع به عنوان “منبع انرژی اینترنت” شناخته شد.استخراج اتریوم از زبان نرم افزاری اختصاصی استفاده شده و پروتکل های نرم افزاری غیر متمرکز بر روی سیستم عامل توسعه یافته است.

ظهور اتریوم :​

ادعا می شود که اتریوم از زیرساخت های رمزنگاری پیشرفته تر از بیت کوین است. بزرگترین تفاوت به عنوان ساختار الگوریتم نشان داده شده است. این فناوری با فناوری بلاک چین توسعه یافته است که معاملات غیرمتمرکز ، رمزگذاری شده و ایمن را امکان پذیر می کند. در عین حال ،استخراج اتریوم این امکان برای کاربران مشارکت کننده در استخراج اتریوم این شبکه فراهم شده است که به لطف سخت افزار رایانه خود اتریوم جدیدی تولید کنند.

استخراج اتریوم با گوشی​

این سیستم با منطق انجام عملیات در صورت برآورده شدن شرط کار می کند ، که “اگر-سپس” تعریف شده است. علاوه بر این ، صدها نفر شاهد این روند هستند و بدون اطلاع هر دو طرف نمی توان توافقنامه ها را تغییر داد.

محاسبه استخراج اتریوم​

بوترین می گوید که قراردادهای هوشمند کاربردهای وسیعی دارند. این قراردادهای هوشمند در بسیاری از زمینه ها از ابزارهای مشتقه ، که ما آنها را به عنوان قراردادهای آتی و اختیار معامله تعریف می کنیم ، تا بیمه استفاده می شود. این به وضوح نشان می دهد که اتریوم بیشتر از بیت کوین می تواند جایگزین پول کاغذی در آینده شود.

به طور خلاصه توکن چیست؟​

یکی از عجیب ترین مسائل برای اتریوم ، سیستم های توکن است. اتریوم ؛ به گونه ای طراحی شده است که هرکسی که بخواهد می تواند هر نوع برنامه ای را که می خواهد در بلاک چین کدگذاری کند. اما این برنامه غیر متمرکز به نشانه های خاص خود نیاز دارد تا به راحتی فروخته و معامله شود.

بررسی توکن اتریوم​

توکن یک دارایی دیجیتالی است. با توجه به تعریف بوترین ؛ این نشان دهنده بسیاری از موارد مانند امتیاز ، گواهی هدیه ، سفته ، اشیاء بازی و سایر اشیاء واقعی است.
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
همچنین ابزاری برای تعامل با قراردادهای هوشمند است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

بررسی توکن اتریوم

بررسی بلاک چین در اتریوم​

توکن ها که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند ، با مجموعه ای از کد و پایگاه داده های مرتبط کار می کنند. هنگامی که یک قرارداد هوشمند یا کاربر یک پیام معامله به قرارداد توکن ارسال می کند ،استخراج اتریوم کد پایگاه داده را به روز می کند. وظیفه و عملکرد توکن را می توان با مثال زیر

توضیح داد:​

وقتی شخص A می خواهد وجوهی را به شخص B منتقل کند ، پیامی به قرارداد توکن آن صندوق ارسال می شود.ابتدا بررسی هایی در مورد شخص A انجام می شود. یک بررسی دقیق انجام می شود که آیا او اتر کافی دارد و آیا امضای او پیدا شده است.انتقال مورد نظر بعداً از حساب شخص A در پایگاه داده به حساب شخص B منتقل می شود. در پایان ، اطلاع می دهد که آیا فرآیند با موفقیت انجام شده است یا خیر. کیلومتر

آیا اتریوم می تواند بیت کوین را شکست دهد؟​

یکی از موضوعات کنجکاو این است که آیا او بیت کوین را رقیب خود می داند یا خیر. این واقعیت که از بیت کوین پیشرفته تر است ، تفاوت در ساختار الگوریتم و سهولت تولید این سال را ایجاد کرده است که آیا اتریوم بهتر است یا خیر. اما ویتالیک بوترین با این کلمات بهترین پاسخی را که می توان در این زمینه داد ،استخراج اتریوم ارائه کرده است:

برنامه استخراج اتریوم با کامپیوتر​

ایجاد یک موقعیت ETH بزرگ در مرحله معدن اثبات کار فعلی ، دارایی های شما را بسیار ارزشمند می کند پس از انتقال اتریوم به مرحله اثبات استیک.اگر به مفهوم اتریوم اعتقاد دارید (ببینید: DAO چیست) ، می توانید از طریق استخراج در شبکه اتریوم پشتیبانی و پشتیبانی دریافت کنید.برخی از اصطلاحات بالا نیاز به توضیح بیشتری برای مبتدیان ارز رمزنگاری شده دارد. بنابراین بیایید با بلاک چین اتریوم شروع کنیم.منبع :
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا