دوره رایگان کریپتو از صفر

از شایعه تا واقعیت: اخذ مالیات از کاربران کیف پول متامسک صحت دارد؟

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت کانسنسیس (ConsenSys)، سازنده کیف پول رمزارزی متامسک (MetaMask)، شایعات منتشرشده مبنی بر دریافت مالیات از کاربران این کف پول را رد کرد. این شرکت در تاریخ 22 می به 270,000 دنبال‌کننده خود در توییتر اطلاع داد که این شایعات به دلیل برداشت اشتباه از شرایط خدمات متامسک، ایجاد شده‌اند.
این شرکت تصریح کرد که بخش دریافت مالیات از خدمات آن منحصراً به محصولات و طرح‌های غیر رایگان و پولی ارائه‌شده اشاره دارد و هیچ ارتباطی با تراکنش‌های رمزارزی بر روی بلاکچین (آنچین) ندارد.
به گزارش رمزارز نیوز، در تاریخ 21 می، برخی از اعضای جامعه کریپتو متوجه بخشی از شرایط خدمات متامسک شدند که نشان می‌داد این شرکت «حق کسر مالیات در صورت لزوم را برای خود محفوظ می‌دارد». برخی از آنها معتقد بودند که این موضوع مربوط به اخذ مالیات از درآمد کاربران است.

این اطلاعات غلط به سرعت در سایت‌های خبری و فضای اجتماعی دست به دست شد و در صفحه اصلی r/cryptocurrency ردیت هم انتشار یافت. اسکرین شات‌هایی نیز توسط تعدادی از حساب‌های کاربری بزرگ در توییتر منتشر شده است. برخی از آنها ادعاهای قاطعانه‌ای دارند مبنی بر اینکه متامسک اکنون همان مسیر لجر (Ledger) را طی می‌کند که اخیراً و با ارتقای بحث‌برانگیز خود، کاربران را شگفت‌زده کرد.
با این حال، همه نیز این شایعات را نپذیرفتند، برخی از کاربران جامعه ارزهای دیجیتال به سرعت به این ادعاها واکنش نشان دادند. کاربری با نام مستعار printer_brrr در توییتر نوشت که همه کورکورانه درباره بند مالیات متامسک توییت می‌کنند، اما در واقع آن را نمی‌خوانند.
او افزود که اگر از آن‌ها یک محصول بخرید، می‌توانند مالیات‌هایی مانند مالیات فروش برای آن محصول را از شما کسر کنند، به همان شکلی که آمازون زمانی که از آن خرید می‌کنید، این کار را انجام می‌دهد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا