تبلیغات انجمن دیجی بیت

ارز دیجیتال پالی گان (Polygon) توکن ماتیک (MATIC)

amir1768

عضو شناخته شده
پالی گان (MATIC)، پلتفرم قراردادهای هوشمند سازگار با ماشین مجازی اتریوم، تاریخ مهم ترین ارتقای خود را در سال ۲۰۲۲ مشخص کرد.

ZK-EVM Hermez به انتشار شبکه اصلی نزدیک می شود
طبق اعلامیه ای که Sanket Shah، رئیس بخش استراتژی پالی گان (MATIC) به اشتراک گذاشته است، این محصول در راه بروزرسانی بزرگی قرار دارد.

Polygon Hermez قرار است شاهد عرضه شبکه اصلی خود در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ باشد. اولین شبکه اصلی آن فقط برای انتقال ارزش مناسب است و با EVM سازگار نخواهد بود.

سازگاری کامل با EVM در نسخه ۲ به Polygon Hermez اضافه خواهد شد.

جان لیلیک (John Lilic)، سرمایه‌گذار ConsenSys و مشاور رشد پالی گان، بر اهمیت نسخه آتی برای اکوسیستم مقیاس‌پذیر اتریوم تأکید می‌کند:

رقابت برای گسترش اتریوم یک مرحله بالا می رود

هزینه های گزاف دیگری وجود ندارد؟
Polygon Hermez یک ZK-Rollup منبع باز و ابزار مقیاس پذیر پیشرفته برای اتریوم و شبکه های شبه اتریوم است. Hermez در سال ۲۰۲۱ توسط پالی گان خریداری شد.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، برای اولین بار در تاریخ خود، شبکه پالی گان (MATIC) از افزایش سریع کارمزد تراکنش ها رنج برد.

کارمزد های پالی گان به دلیل افزایش فعالیت Sunflower Farmers، یک اکوسیستم بازی برای کسب درآمد مبتنی بر پالی گان، به شدت افزایش یافت. با راه اندازی Hermez در شبکه اصلی، مکانیسم کارمزد های پالی گان از نظر منابع کارآمدتر خواهد بود.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
خرید و فروش ۲۸ میلیون توکن پالیگان توسط نهنگ‌ها

🔸 بر اساس داده‌های دو پلتفرم ویل‌استتس و ویل‌الرت، نهنگ‌های بزرگ ارزهای دیجیتال از روز شنبه ۱۸ دی تاکنون حجمی بالغ بر ۲۸ میلیون توکن بومی شبکه پالیگان (MATIC) به ارزش حدود ۵۷ میلیون دلار را خرید و فروش کرده‌اند. برخی از این تراکنش‌ها توسط برخی از ۱,۰۰۰ نهنگ برتر شبکه اتریوم که توسط پلتفرم ویل‌استتس رتبه‌بندی شده‌اند، انجام گرفته است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔥 معرفی Plonky2 توسط پالیگان


🟣 پالیگان از راه‌اندازی Plonky2 خبر داده است که طبقه ادعای پالیگان (#MATIC) سریع‌ترین فناوری Zero-Knowlege در راه حل مقیاس پذیری اتریوم خواهد بود.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
خرید و فروش ۲۸ میلیون توکن پالیگان توسط نهنگ‌ها
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
بر اساس داده‌های دو پلتفرم ویل‌استتس و ویل‌الرت، نهنگ‌های بزرگ ارزهای دیجیتال از روز شنبه ۱۸ دی تاکنون حجمی بالغ بر ۲۸ میلیون توکن بومی شبکه پالیگان (MATIC) به ارزش حدود ۵۷ میلیون دلار را خرید و فروش کرده‌اند. برخی از این تراکنش‌ها توسط برخی از ۱,۰۰۰ نهنگ برتر شبکه اتریوم که توسط پلتفرم ویل‌استتس رتبه‌بندی شده‌اند، انجام گرفته است.
 

amir1768

عضو شناخته شده
بر اساس داده های تحلیلی ارائه شده از سوی پلتفرم بلاک چین WhaleStats، رمزارز پالی‌گان (MATIC) در بین 1000 نهنگ بزرگ اتریوم ، در میان محبوب ترین رمزارزها قرار دارد و از رمزارز چین لینک (LINK) پیش گرفته است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


در 24 ساعت گذشته، MATIC در جایگاه چهارمین رمزارزی است که به بیشترین میزان خریداری شده است و پس از آن ، LINK دنبال می شود. اتریوم در جایگاه نخست قرار دارد. استیبل کوین‌های USDC و USDT در جایگاه‌های دوم و سوم دنبال می شوند.

اخیراً، MATIC به همراه رمزارزهای SHIB، LINK و FTX در میان نهنگ ها ، در بین محبوب ترین رمزارزها قرار دارد.

بنابر گزارشات پیشین U.Today ، در آخر هفته برخی از بزرگترین هولدرهای اتریوم مقادیر زیادی از FTX، MATIC و LINK را خریداری کردند، در حالی که کل بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط بود.

گفتنی است که روز شنبه، 1000 نهنگ برتر ETH، مجموعاً 7,275,966 MATIC را طی سه تراکنش خریداری کردند که معادل 15,144,497 دلار است.

در همان روز، نهنگ های ناشناس ارز دیجیتال به میزان 18.2 میلیون MATIC را جابه جا کردند که معادل 12,119,079 دلار ارزش داشت.
 

amir1768

عضو شناخته شده
پروتکل Orbs در حال آماده سازی برای راه اندازی یکی از اولین راه حل های چند زنجیره ای استیکینگ در اتریوم و پالی گان است.

راه حل چند زنجیره ای استیکینگ
از زمان اجرای معماری اثبات سهام (PoS) در اتریوم در نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۹۸)، Orbs تصمیم گرفته است راه حلی ارائه دهد که به کاربران اجازه می دهد از فناوری های استیکینگ با کارمزد پایین در سایر بلاک چین ها استفاده کنند. برای تحقق بخشیدن به این ایده، Orbs تصمیم گرفته است از یک راه حل مقیاس بندی لایه ۲ استفاده کند. پالی گان توان عملیاتی TPS بالا و کارمزدهای کمتری را ارائه می دهد که آن را تقریباً یک راه حل عالی برای DeFi و NFT می کند.

تیم Orbs، پالی گان را یکی از مناسب‌ترین زنجیره‌ها برای ساخت راه‌حل چند زنجیره‌ای استیکینگ می‌داند. راه حل لایه ۲ به شرکت هایی مانند پروتکل Orbs اجازه می دهد تا مزایای فناوری هسته اتریوم را بدون نگرانی در مورد مشکلات اساسی مانند تراکم شبکه و هزینه های بالا برجسته کنند.

استیکینگ ORBS
هر زمان که پیشنهاد استیکینگ چند زنجیره ای پذیرفته شود، تیم Orbs می تواند قرارداد PoS را در پالی گان و یک قرارداد اضافی طراحی شده برای تأیید ادغام مستقر کند. پس از تایید و ارتقای کیف پول، نمایندگان Orbs می‌توانند هر زنجیره‌ای را که می‌خواهند را به اشتراک بگذارند.

کاربرانی که ORBS را در پالی گان استیک می کنند، مشارکت بیشتری را در جهان PoS به ارمغان می آورند. این پیشنهاد همچنین Orbs را به عنوان پروتکل چند زنجیره ای مشخص می کند که تعداد قابل توجهی از ویژگی هایی را که تیم می تواند در آینده توسعه دهد باز می کند.

Orbs یک بلاک چین عمومی است که برای توسعه راه حل ها و برنامه های کاربردی مقیاس پذیر با بلاک چین های لایه ۱ و ۲ مبتنی بر EVM طراحی شده است. راه حل های Orbs روی شبکه هایی مانند اتریوم، بایننس اسمارت چین، Avalanche و پالی گان کار می کنند.

این زیرساخت همچنین می تواند به عنوان یک راه حل لایه ۳ برای تقویت مزایای قراردادهای هوشمند EVM عمل کند.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
ارتقای هاردفورک London شبکه پالیگان روی شبکه اصلی این بلاکچین

#فاندامنتال #MATIC


🔹طبق اعلام Polygonscan، هاردفورک لندن یا EIP-1559 زمانی فعال می شود که بلوک 23,850,000 این شبکه تایید شود.

🔹این هاردفورک پس از ارتقای موفقیت‌آمیز Mumbai به منظور توکن‌سوزی بهتر در شبکه آزمایشی این بلاکچین در سال گذشته، قراراست بر شبکه اصلی این شبکه پیاده شود.

🔹در تاریخ 5 آگوست 2021 بود که اتریوم ارتقای بزرگی به نام هاردفورک لندن یا EIP-1559 را معرفی کرد که با تغییرات گس‌فی اتریوم، نرخ کارمزد تراکنش‌های بازار را به‌روزرسانی می‌کرد
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌پروژه SkyLaunch (SKYFI) همکاری خود را با Polygon (MATIC) اعلام کرد‼

🔸️این مشارکت SkyLaunch را به دسترسی به اکوسیستم Polygon و قرار گرفتن در معرض پروژه‌های با کیفیت بالا بر بستر Polygon سوق می‌دهد. همچنین Skylaunch از Polygon کمک هزینه دریافت کرده است. SkyLaunch یک پلتفرم IDO چند زنجیره‌ای است که پروژه‌های نوپا را معرفی می کند.
 

amir1768

عضو شناخته شده
متاورس های متمرکز بر NFT و فضای GameFi در طول سال گذشته، بسیار رشد کرده اند. تقریباً هر پروژه فناوری بلاک چین یا دفتر کل توزیع شده (DLT) به طور فعال درگیر راه اندازی متاورس خود است.

ارائه‌دهنده راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم، Polygon، نیز روی استراتژی GameFi و NFT خود کار می‌کند. آنها طیف گسترده ای از قابلیت ها را برای ایجاد و اتصال زنجیره های بلاک و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) ایجاد کرده اند. این تیم، استودیو Polygon را تأسیس کرده است، که شعبه آنهاست که به بازی های بلاک چین و NFT اختصاص دارد.

Polygon برای کمک به تیم در حین حرکت به سمت Metaverse، با Liberty Gaming Guild همکاری خواهد کرد که در نوامبر سال گذشته(آبان 1399) با سرمایه گذاری Synergia Capital تأسیس شد.

Liberty توضیح داد که آنها در حال کار بر روی تبدیل شدن به دروازه ای برای گیمرهای مشتاق برای دسترسی راحت به NFT هایی هستند که معمولاً بسیار پرهزینه یا حتی غیرممکن است. این پروژه برای گیمرها مربیگری می کند و راهی برای کسب درآمد از بازی در اختیار آنها قرار می دهد. تا جایی که به سرمایه گذاران مربوط می شود، لیبرتی به عنوان دروازه ای برای کسانی که مشتاق سرمایه گذاری در صنعت بازی های بلاک چین هستند عمل می کند. در حال حاضر، تیم زیرساخت مورد نیاز برای پشتیبانی از بازی های NFT را دارد و با Axie Infinity کار می کند. این تیم همچنین تأیید کرد که آنها در حال برنامه ریزی برای گسترش این بازی به سایر بازی ها هستند زیرا این ابتکار همچنان در حال رشد است.

Liberty Gaming Guild همچنین توضیح داد که علاوه بر کمک به افراد برای کسب درآمد در حین بازی‌های جذاب، آنها همچنین اینجا هستند تا تأثیر معناداری بر زندگی روزمره مصرف‌کنندگان بگذارند. طبق گزارش ها، این تیم آموزش مناسب، آموزش حرفه ای و پشتیبانی منظم را ارائه می دهد تا کاربران بتوانند در عین تمرکز بر حرفه و زندگی روزمره خود از ثبات بهره مند شوند. لیبرتی تاکنون در Axie Infinity ، The Sandbox، League of Kingdoms ، Star Atlas، Guild of Guardians و Illuvium سرمایه گذاری کرده است.

شایان ذکر است که Polygon یکی از اولین پروتکل‌های اصلی برای مقیاس‌بندی اتریوم و توسعه زیرساخت است. پلتفرم و اکوسیستم آن به خوبی ساختار یافته، کاربر پسند هستند و توسط Polygon SDK پشتیبانی می‌شوند. همراه با یک چارچوب قوی برای ساخت اپلیکیشن های بی نقص.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
💢 راه‌اندازی طرح EIP-1559 در شبکه پالیگان

🔘 در ساعات اولیه امروز تیم پروژه پالیگان، با تائید بلاک شماره ۲۳٬۸۵۰٬۰۰۰ بروزرسانی EIP-1559 را در این شبکه اجرا کرده است. گفته می‌شود با انجام این بروزرسانی، از این پس برای تمام تراکنش‌های پالیگان یک کارمزد پایه در نظر گرفته می‌شود و فرایند سوزاندن توکن‌های متیک MATIC نیز در شبکه آغاز خواهد شد. کارمزد پایه حداقل مبلغی است که کاربر باید برای انجام تراکنش در شبکه، هزینه کند. در طرح جدید به جای آنکه کل رقم کارمزد تراکنش به اعتبارسنج‌ها داده شود، بخش کارمزد پایه، سوزانده می‌شود.

🔘 طرح EIP-1559 اولین‌بار ماه آگوست در شبکه اتریوم به‌ عنوان بخشی از هاردفورک لندن راه‌اندازی شد. در این سیستم میزان کارمزد پایه بر اساس شلوغی شبکه تغییر می‌کند. این پروتکل همچنین به کیف پول‌هایی مثل متامسک MetaMask اجازه می‌دهد تا کارمزد را برای کاربران به‌طور خودکار تنظیم کنند. تیم پالیگان تخمین زده است که با اجرای این برنامه سالانه حدود ۰.۲۷ درصد از عرضه کل توکن پالیگان کاسته شود
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا