ارز دیجیتال دیسنترالند (Decentraland) و توکن Mana

faeze feizi

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
به نقل از رمزارز نیوز ارز دیجیتال دیسنترالند (Decentraland) یک دنیای مجازی است که در آن افراد می‌توانند روی بلاکچین اتریوم به خرید، فروش و ساخت بازی ها بپردازند. توکن MANA توکن اختصاصی این ارز دیجیتال است.
دیسنترالند یک پلتفرم مجازی غیر متمرکز است که روی بلاکچین اتریوم را‌ه‌اندازی شده است. در پلتفرم دیسنترالند، کاربران ‌می‌توانند چیزی بسازند و از چیزی که ساخته‌اند یا مالک آن هستند، کسب درآمد کنند.

در جهان مجازی مشترک Decentraland (دیسنترالند)، کاربران ‌می‌توانند زمینی را خریداری کنند که به عنوان “parcel” شناخته ‌می‌شود و روی دفتر اصلی بلاک چین ثبت شده است. خود این سرزمین و همچنین املاک مجازی ساخته‌شده در بالای آن، نوعی دارایی دیجیتال غیرقابل تعویض (non-fungible) یا توکن اختصاصی به نام LAND است که در یک قرارداد هوشمند اتریوم ذخیره ‌می‌شود.

مالکان LAND محتوای منتشرشده در زمین خود را کنترل ‌می‌کنند که در یک قرارداد هوشمند قرار گرفته است. این محتوا ‌می‌تواند هر چیزی از صحنه‌ها و تصاویر، تا بازی‌ها و برنامه‌ها باشد. کاربران ‌می‌توانند به روشی مشابه با دنیای واقعی به کاوش، سفر و بازدید از اماکن بپردازند. این پلتفرم همچنین یک شبکه نظیر به نظیر برای تعامل کاربران است.

جالب شد 😅
 

faeze feizi

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
شاید برایتان جالب باشد که بدانید: بسته‌های زمین (land parcel) در دیسنترالند، هزاران دلار فروخته شده است. در یک صرافی در دسامبر 2017، یک قطعه زمین به قیمت 60،000 دلار فروخته شد!
 

faeze feizi

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
توکن MANA مانند LAND یک توکن کاربردی است و در دنیای ارز دیجیتال دیسنترالند (Decentraland) مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. از توکن‌ها برای پرداخت هزینه زمین، آواتارها، وسایل، مجموعه‌ها و سرگرمی‌هایی مانند شرط‌بندی استفاده ‌می‌شود. توانایی به دست آوردن MANA انگیز‌ه‌ای برای توسعه‌دهندگان برای ایجاد و مدیریت محتوای خوب است. MANA یک توکن ERC-20 است که در صرافی‌های ارزهای دیجیتال خرید و فروش ‌می‌شود.
میزان توکن MANA ثابت است و وقتی LAND با توکن مانا در صرافی خریداری ‌می‌شود، آن توکن MANA ‌می‌سوزد.
 

faeze feizi

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
هدف نهایی این است که Decentraland اقتصاد خود را داشته باشد؛ جایی که مردم بتوانند زمین را به یکدیگر اجاره دهند، بیلبوردهای تبلیغاتی برای محصولات و خدمات نصب کنند و مکان‌های تجمع را در داخل بازی ایجاد کنند تا کاربران بتوانند وقت خود را در آن سپری نمایند.
شعار بزرگ Decentraland این است که بلاکچین ‌می‌تواند دقیقاً مانند یک بازی معمولی سرگرم‌کننده و جذاب باشد.
 

amir1768

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
میخواهیم از لحاظ بنیادی ارز دیجیتال Decentraland (MANA) را بررسی کنیم تا ببینیم آیا ان پروژه ای آینده دار است و ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر.

تاریخچه:

Decentraland توسط Ariel Meilich و Esteban Ordano بوجود آمد البته اکنون هر دو این افراد از سمت های اصلی پروژه کنار رفته اند ، اما هنوز هم در کنار Decentraland به عنوان مشاور کار می کنند.

آریل مایلیچ پیش از این بین سال های 2017 و 2020 نقش رهبری پروژه را در Decentraland بر عهده داشت و کارآفرینی است که چندین استارت آپ دیگر از جمله آژانس ترجمه آنلاین و بستر CRM را تأسیس کرده است.وی همچنین به عنوان تحلیلگر در صندوق سرمایه گذاری چارلز ریور ونچرز ، در سیلسکون ولی فعالیت داشته است. mana در عرضه اولیه کوبن یا همان ICO توانست 24 میلیون دلار در سال 2017 جذب سرمایه کند. دنیای مجازی ساخته شده بوسیله این پلتفرم در سال 2019 راه اندازی و در فوریه سال 2020 در اختیار عموم قرار گرفت.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


Mana چیست ؟​

Decentraland خود را به عنوان یک بلاکچین واقعیت مجازی معرفی میکند که توسط بستر اتریوم پشتیبانی می شود و به کاربران امکان می دهد تا بتوانند بوسیله تولید محتوا و ساخت اپلیکیشن ها به درامد زایی برسند.

کاربران طیف گسترده ای از پروژه های خودشان را در بسته هایی به نام LAND ایجاد کرده اند ، مانند بازی های تعاملی ، تصاویر گسترده سه بعدی و انواع دیگر پروژه هایی که میتوان ایجاد کرد.کاربران میتواندد این پروژه ها را در این پلتفرم به فروش برسانند.

Decentraland از دو توکن استفاده میکند، ارز دیجیتال mana و land،که MANA یک توکن بر بستر ERC-20 است که باید برای دستیابی به توکن های ERC-721 LAND مورد استفاده قرار بگیرد. از توکن های MANA همچنین می توان برای پرداخت انواع آواتارها ، پوشیدنی ها ، نامها و موارد دیگر در بازار Decentraland استفاده کرد.

چه چیزی Decentraland را منحصر به فرد می کند؟​

Decentraland برای سازندگان محتوا ، مشاغل و افرادی ساخته شده است که به دنبال رسانه هنری جدید ، فرصت شغلی یا منبع سرگرمی هستند.

درمجموع ، دنیای مجازی بازی این پلتفرم که اصطلاحاً "Metaverseنام دارد به 90601 بسته LAND تقسیم شده است ، كه هر كدام با یك توکن ERC-721 نشان داده می شوند. هر کدام از این قسمت ها دقیقاً 16 متر در 16 متر (100 متر مربع) است و می توان آن را در مختصات خاصی در Metaverse یافت.

اگرچه دارندگان LAND آزاد هستند که طرح خود را به هر آنچه انتخاب میکنند توسعه دهند ، اما بیشتر دنیای مجازی Metaverse به چندین منطقه تقسیم شده است که هر یک از آنها دارای اندازه و موضوع متفاوتی هستند.و برای فروش نمیتوانید یکباره کل یک land را بفروشید بلکه باید قسمت به قسمت این کار را انجام دهید.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


Decentraland همچنین یکی از پروژه هایی است که برای تصمیم گیری های حاکمیتی از ساختار خودمختار غیرمتمرکز (DAO) استفاده می کند. در نتیجه ، دارندگان توکن MANA با دادن پیشنهاد و رأی دادن میتوانند در مورد به روزرسانی های سیاست ، و مدیریت مشخصات حراج های آینده LAND و انواع محتوایی که با Metaverse تولید میشوند دخالت کنند که با این کار نحوه رفتار جهان Decentraland را کنترل می کنند.

بسیاری از کاربران Decentraland علاوه بر اینکه از این پلتفرم بعنوان یک مرکز فروش استفاده می کنند ، می توانند از طریق لیزینگ ، تبلیغات از LAND خود درآمد کسب می کنند. به این ترتیب ، کاربران با ایجاد و فروش پروژه ها در بازار Decentraland با توکن MANA درآمد کسب می کنند.

نتیجه گیری:

باتوجه به محبوبیت این مدل پلتفرم ها در بین برنامه سازان و گیمر ها میتوان آینده ای خوب را برای این پلتفرم اتظار داشت.
 

amir1768

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس

انواع روش های خریدن ارز دیجیتال MANA :​

برای خریدن ارز دیجیتال MANA می توانید از چند روش اقدام کنید.

  1. خریدن ارز دیجیتال MANA از افراد فروشنده و یا سایت های واسطه
  2. خریدن ارز دیجیتال MANA از طریق صرافی های معتبر

خریدن ارز دیجیتال MANA از افراد فروشنده و یا سایت های واسطه :​

طبیعی است که خریدن ارز دیجیتال MANA طریق افراد فروشنده روشی مطمئن و قابل اعتماد نیست!

اگر قصد خریدن ارز دیجیتال MANA از اشخاص فروشنده را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با ملاقات های حضوری با فرد فروشنده از صحت این معامله اطمینان حاصل کنید، علت آن هم این است که مساله ی شناخت افراد ، برای اینکه دچار تله ی افراد سودجو نشویم موضوع مهمی است که باید حتما مورد بررسی قرار بگیرد.

خریدن ارز دیجیتال MANA از سایت های متفرقه هم مساله ی پر ریسکی است که باید حتما مورد تحقیق قرار بگیرد چراکه چون امروزه سایت های کلاهبرداری هم شدیدا دارایی های شما را هدف به سود رسیدن خودشان قرار داده اند ؛ پس قبل از هر اقدامی در مورد اعتبار معامله ی خود و اعتبار سایت و فرد خریدار تحقیق کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

خریدن ارز دیجیتال MANA از طریق صرافی های معتبر :​

روش دیگر خریدن ارز دیجیتال این است که درخواست خرید و فروش خود را در صرافی های مختلف ثبت کنید.

ما در این مقاله قصد داریم تا مرحله به مرحله روش های خرید ارز دیجیتال MANA را به شما آموزش بدهیم.

چگونه ارز دیجیتال MANA را از صرافی بایننس بخریم؟​

با توجه به تحریمات کشور ایران شما نمی توانید مستقیما با استفاده ازحساب های بانکی و ارزهای فیات ( مثل دلار و ریال و ...) ، ارزهای دیجیتال را خریداری کنید.

برای اینکار ابتدا باید در یک صرافی ایرانی مقداری توکن خریداری کنید ( مثلا تتر) و سپس بعد از آن توکن را به سایت بایننس واریز کنید ، بعد از انجام این مراحل می توانید وارد معامله شده و ارز مورد نظر خودتان را خریداری کنید ؛ پس در ادامه ی مقاله با ما مرحله به مرحله پیش بروید.

مرحله اول :

وارد سایت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
بشوید. همانطور که در عکس پایین مشاهده میکنید صفحه اصلی سایت بایننس دارای بخش های مختلفی است که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


خدمات سایت : در این قسمت گزینه های مربوط به خدمات مختلف سایت را مشاهده می کنید.

1. ثبت نام :اگر تا کنون در سایت ثبت نام نکرده اید باید در این قسمت گزینه ی Register Now را بزنید و مراحل را انجام دهید.

آموزش ثبت نام در سایت بایننس

2. نوار قیمت : در این قسمت قیمت به روز ارزهای دیجیتال مختلف را مشاهده می کنید.

3. تابلو اعلانات : در این قسمت اطلاعات و اخبار روز را مشاهده می کنید.

4. لیست قیمت ها بر اساس بازدید : در این گزینه قیمت ارزهای دیجیتال پر بازدید صرافی را مشاهده می کنید

مرحله دوم :

بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، وارد پنل کاربری خودتان شوید. با انتخاب گزینه ی Trade از لیست خدمات می توانید یکی از روش های ترید (معامله) را انتخاب کنید.

آموزش ورود به سایت بایننس

گزینه ی Classic برای افرادی است که مبتدی هستند و معاملات ساده تری انجام می دهند و گزینه ی Advanced برای افرادی که حرفه ای ترهستند مناسب تر است.

مرحله سوم :برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
در این مرحله وارد چارت نمودار تحلیل می شوید:

1. فهرست انتخاب : در این گزینه جفت ارز مورد نظرتان (که قصد خرید آن را دارید) را search یا جست و جو می کنید.

2. نمودار قیمت : در این قسمت روند حرکت قیمت بازار ارز MANA را مشاهده می کنید.

3. لیست سفارشات بازار : سفارش های قیمت های افراد مختلف که می خواهند ارز دیجیتال خود را در آن قیمت بخرند یا بفروشند.

4. لیست معاملاتی : در این قسمت تمامی معاملات انجام شده ی خودتان را می توانید بینید.

5. دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت کیف پول خودتان را مشاهده می کنید که چه مقدار ارز دیجیتال دارید.

6. قسمت ورود سفارش : برای انجام معاملات خود در این قسمت سفارشات خرید خود را ثبت می کنید.با توجه به تصویر بالا ، برای انجام معاملات ( در قسمت 1 روی شکل ، سمت چپ ، روی علامت فلش کوچک کنار ارز دیجیتال BNB /USDT کلیک کنید تا گزینه ها برایتان باز شود و سپس در قسمت Search بنویسید MANA ) ؛ مثلا اگر قصد دارید که تتر(USDT) بدهید و در ازای آن ارز دیجیتال MANAبخرید باید گزینه ی(MANA /USDT) را انتخاب کنید.

سپس در قسمت 6 تصویر بالا ، سفارش خود را میتوانید ثبت کنید که در ادامه در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.

مرحله چهارم :

در قسمت 6 تصویر ، در سمت راست نمودار، 3 گزینه به نام های limit و market و Stop-limit را مشاهده می کنید که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

گزینه Limit برای زمانی است که شما می خواهید سفارش گذاری انجام دهید ( سفارش گذاری به این معنا که مثلا زمانی که ارز دیجیتال MANA به این مقدار رسید به این تعداد برایم بخر).

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


برای انجام معاملات سفارش گذاری شده در قسمت BUY ، گزینه ی limit را انتخاب می کنید و سپس در کادر Price قیمتی را که می خواهید در آن قیمت خریدتان را انجام دهید را وارد می کنید.

در کادر Amount مقدار ارز دیجیتالی که می خواهید بخرید را بنویسید، مثلا 0.1 MANA.

همینطور می توانید دایره ی سفید رنگ زیر گزینه ی Amount را بکشید و درصد ارزی را که می خواهید معامله کنید را وارد کنید ، مثلا 70% ).

مرحله هفتم :

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


اما گزینه ی Market برای زمانی است که شما می خواهید در همین زمان و با قیمت فعلی خرید خودتان را انجام دهید. گزینه ی BUY را انتخاب می کنید و سپس گزینه MARKET را میزنید .

در قسمت price مقدار ارز لحظه ای بصورت اتوماتیک وارد می شود و در قسمت total ما مقدار ارزی را که می خواهیم خریداری کنیم را وارد می کنیم و سپس دکمه ی BUY MANA را می زنیم.

جمع بندی :

مانا نوعی ارز دیجیتال است که توکن ارز دیجیتال decentraland است که در بستر ERC20 است و هدف اصلی آن بتواند هزینه ها را برای خدمات و کالاها پرداخت نماید.

اگر قصد خرید و فروش این ارز دیجیتال را دارید بهتر است که به خاطر داشته باشید که بعد از انجام معاملاتتان ، ارز های خودتان را از کیف پول آنلاین صرافی خارج کنید و به کیف پول های نرم افزاری یا سخت افزاری انتقال دهید، چون کیف پول های آنلاین از امنیت خوبی برای نگهداری طولانی مدت ارزهای دیجیتال برخوردار نیستند.
 

amir1768

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس

معرفی کیف پول های MANA​

دارایی های دیجیتالی، نیاز به نگهداری در فضایی ایمن دارند. برای نگهداری رمزارزها باید از کیف پول استفاده کنید و معمولا کیف پول صرافی پیشنهاد خوبی نیست. کیف پول های ارز دیجیتال دسنترالند و سایر ارزهای دیجیتال، به دو دسته نرم افزاری یا گرم و سخت افزاری یا سرد تقسیم می شوند. کیف پول های نرم افزاری برای استفاده نیاز به اتصال به اینترنت دارند و برای هر پلتفرم، نسخه کیف پول متفاوتی ارائه می شود. کیف پول های اندرویدی، IOS، ویندوز(دسکتاپ) و تحت وب یا آنلاین، از انواع کیف پول های نرم افزاری هستند. در ادامه مقاله با انواع کیف پول ها بیشتر آشنا می شویم.

کیف پول های نرم افزاری MANA​

کیف پول های نرم افزاری متداول ترین کیف پول های مورد استفاده کاربران هستند. این کیف پول ها برای ارائه خدمات نیاز به اتصال به اینترنت دارند و به همین دلیل، امنیت آنها ضعیف تر از کیف پول های سخت افزاری تلقی می شود. آسان ترین راه ذخیره رمزارزها، استفاده از این نوع کیف پول هاست. با استفاده از کیف پول های نرم افزاری می توانید در هر لحظه که نیاز داشتید، معاملات خود را انجام دهید اما کیف پول های سخت افزاری به این شکل نیستند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


کیف پول های سخت افزاری MANA​

کیف پول های سخت افزاری یا سرد، دستگاه هایی هستند که با اندازه ای کوچک و قابل حمل( معمولا به اندازه یک فلش درایو) ساخته می شوند. این دستگاه ها کلیدهای خصوصی کاربران را بر روی حافظه داخلی خود ذخیره کرده و در زمان نیاز کاربر، ارائه می دهند. امن ترین روش ذخیره سازی رمز ارزها استفاده از کیف پول های سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری لجر نانو اس، لجر نانو ایکس، ترزور مدل تی و کیپ کی، شناخته شده ترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار رمزارزها هستند که علاقه مندان بسیاری نیز دارند.

کیف پول های آنلاین MANA​

کیف پول های آنلاین نیازی به نصب نرم افزار یا خرید سخت افزار ندارند. کیف پول های آنلاین در قالب وبسایت ارائه دهنده مورد استفاده قرار می گیرند. کاربر با ورود به ناحیه کاربری و تایید هویت، می تواند به خدمات کیف پول انلاین دسنترالند یا سایر ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کند. کیف پول های آنلاین بسیار سریع و ساده هستند اما ایراد بزرگ آنها، امنیت ضعیف آنهاست. بنابراین پیشنهاد می شود تنها از کیف پول های آنلاین معتبری مانند اتمیک والت، اکسودوس والت، مای اتر والت استفاده کنید.

کیف پول های MANA ، IOS​

کیف پول های موبایلی(IOS) رمزارزها، پراستفاده ترین نوع کیف پول هستند. این کیف پول ها رابط کاربری ساده ای داشته و کاربرد بالائی برای کاربران دارند. در هر زمان که نیاز به انجام معاملات داشته باشید، می توانید از کیف پول موبایلی(IOS) نصب شده بر روی موبایل خود استفاده کنید. با توجه به نیاز کاربران، کیف پول های IOS مختلفی برای دسنترالند و سایرارزهای دیجیتال توسعه داده شده است. پیشنهاد ما استفاده از معتبرترین کیف پول های موجود برای دسنترالند مانند اتمیک والت، تراست والت، متامسک و اکسودوس است.کیف پول های اندروید MANA​

کیف پول های اندرویدی(موبایلی) دسنترالند متداول ترین روش نگهداری ارزدیجیتالی MANA یا سایر رمز ارزها هستند. کیف پول های اندرویدی به دلیل محدود بودن صفحه نمایش موبایل، رابط کاربری روان و ساده ای دارند که برای استفاده تمامی کاربران حتی کاربران مبتدی، مناسب است.

برای امنیت دارایی های دیجیتالی خود، باید به اقدامات امنیتی کیف پول اندرویدی خود توجه کنید و از همه مهم تر، از توسعه دهندگان معتبر و نام آشنا استفاده کنید. اتمیک والت، تراست والت، متامسک و اکسودوس از معتبر ترین کیف پول های اندرویدی دسنترالند به شمار می روند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


کیف پول های MANA چگونه کار می کنند؟​

کیف پول های دسنترالند با توجه به ساختار و عملکردی که دارند، روش نگهداری متفاوتی به کاربر ارائه می دهند. کیف پول های سخت افزاری در فضایی آفلاین و ایمن اقدام به نگهداری از ارزهای دیجیتال مانند MANA می کنند اما رابط کاربری و عملکرد سریعی ندارند. در مقابل، کیف پول های نرم افزاری با رابط کاربری و سرعت عمل بسیار مناسب و همینطور اتصال به اینترنت، می توانند کارایی بسیار زیادی برای کاربر داشته باشند. امنیت کیف پول های نرم افزاری به دلیل اتصال به اینترنت، همیشه با ریسک و خطرات مختلف همراه است.

امنیت در کیف پول های MANA​

کیف پول های ارز های دیجیتال مانند MANA، دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری دارند. برای ایمن سازی دارایی های خود، بهتر است به صورت ترکیبی از کیف پول های ارائه شده استفاده کنید. کاربران حرفه ای برای نگهداری بلندمدت و امن دارایی ها، از کیف پول های سخت افزاری استفاده می کنند. در کنار آن، کیف پول های نرم افزاری نیز دارند و برای معاملات روزانه یا نگهداری های کوتاه مدت، از کیف پول های معتبر نرم افزاری استفاده می کنند.
 

amir1768

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
حجم بازار:

در حال حاضر قیمت Decentraland 1.37 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن برابر با648 میلیون دلار است.قیمت Decentraland طی 24 ساعت گذشته 14.34٪ رشد کرده است. همچنین در رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر در جایگاه 63 قرار دارد، کل ارزش بازار این توکن 2،167،923،71 میلیارد دلار است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


تحلیل تکنیکال و پیش بینی اهداف :

قیمت این توکن پس از مدت طولانی که حرکت خاصی نداشته و رنج بوده،از قیمت 0.2 دلار وارد روند رالی صعودی شده و یک نفس و با کمترین میزان اصلاح تا 1.18دلار رشد کرده است و پس از بین این قیمت و قیمت 0.8دلار در نوسان بوده و پس از سه بار تلاش توانشته با تشکیل الگوی مثلث صعودی از مقاومتی که در قیمت 1.18 دلار بوده عبور کرده است.

هم اکنون قیمت در یک کانال صعودی در تایم فریم 4ساعته قرار دارد که قیمت پس از شکوندن مقاومتش به خط میانی کانال رسیده و پروسه پولبک را اغاز کرده و دوباره به سمت بالا به حرکت درآمده است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


هدف کوتاه مدت:

بعد از پولبک قیمت به سمت بالا اولین هدف پیش رو که ممکن است کمتر از دو روز طول بکشد 1.55 دلار است.

هدف میان مدت:

همانطور که ابتدا اشاره کردم قیمت الگوی مثلث صعودی را شکانده و در صورت زدن هدف لگ این مثلث میتوان انتظار داشت تا قیمت 2.1 دلار صعود کند.این هدف احتمالا یک ماه طول خواهد کشید.

هدف بلند مدت:

اگر سقف کانال صعودی شکسته شود که در قیمت 1.8 دلار قرار دارد،به اندازه عرض کانال قیمت بالا خواهد رفت و به قیمت 2.8 الی 3 دلار خواهد رسید.این هدف احتمالا بالای 2 ماه طول خواهد کشید.

جمع بندی:

با توجه به رشد قیمتی و تحلیل تکنیکالی،این اهداف دور از انتظار نخواهند بود.
 

amir1768

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس

انواع روش های فروش ارز دیجیتال MANA :​

برای فروش ارز دیجیتال MANA می توانید از چند روش اقدام کنید.

  1. فروش ارز دیجیتال MANA از افراد فروشنده و یا سایت های واسطه
  2. فروش ارز دیجیتال MANA از طریق صرافی های معتبر

فروش ارز دیجیتال MANA از افراد فروشنده و یا سایت های واسطه :​

طبیعی است که فروش ارز دیجیتال MANA به افراد حقیقی خریدار روشی مطمئن و قابل اعتماد نیست!

اگر قصد فروش ارز دیجیتال MANA به اشخاص خریدار را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با ملاقات های حضوری با فرد خریدار از صحت این معامله اطمینان حاصل کنید، علت آن هم این است که مساله ی شناخت افراد ، برای اینکه دچار تله ی افراد سودجو نشویم موضوع مهمی است که باید حتما مورد بررسی قرار بگیرد.

فروش ارز دیجیتال MANA از سایت های متفرقه هم مساله ی پر ریسکی است که باید حتما مورد تحقیق قرار بگیرد چرا که چون امروزه سایت های کلاهبرداری هم شدیدا دارایی های شما را هدف به سود رسیدن خودشان قرار داده اند ؛ پس قبل از هر اقدامی در مورد اعتبار معامله ی خود و اعتبار سایت و فرد خریدار تحقیق کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

فروش ارز دیجیتال MANA از طریق صرافی های معتبر :​

روش دیگر فروش ارز دیجیتال این است که درخواست خرید و فروش خود را در صرافی های مختلف ثبت کنید.

ما در این مقاله قصد داریم تا مرحله به مرحله روش های فروش ارز دیجیتال MANA را به شما آموزش بدهیم.

چگونه ارز دیجیتال MANA را به صرافی بایننس بفروشیم؟​

با توجه به تحریمات کشور ایران شما نمی توانید مستقیما با استفاده ازحساب های بانکی و ارزهای فیات ( مثل دلار و ریال و ...) ، ارزهای دیجیتال را بفروشید .

برای اینکار ابتدا باید در صرافی بایننس ارز دیجیتالتان را به یک ارز قابل تبدیل در ایران (مثل تتر) تبدیل کنید و سپس در صرافی ها یایرانی ارز را به دلار و ... تبدیل کنید.

فروش ارز دیجیتال MANA از طریق سایت بایننس:​

گام اول :

وارد سایت Binance.com بشوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ، وارد پنل کاربری خودتان بشوید.گام دوم :

با کلیک بر روی گزینه ی trade (سمت چپ بالای صفحه) لیستی از انواع معاملات را می بینید که می توانید با توجه به نحوه معاملاتتان یکی را انتخاب کنید.

(Classic : معاملات افراد مبتدی و Advanced: معاملات افراد حرفه ای تر)گام سوم :در این مرحله وارد چارت نمودار تحلیل می شوید:

1. فهرست انتخاب : در این گزینه جفت ارز مورد نظرتان (که قصد فروش آن را دارید) را search یا جست و جو می کنید.

2. نمودار قیمت : در این قسمت روند حرکت قیمت بازار ارز دیجیتال MANA را مشاهده می کنید.

3. لیست سفارشات بازار : سفارش های قیمت های افراد مختلف که می خواهند ارز دیجیتال خود را در آن قیمت بخرند یا بفروشند.

4. لیست معاملاتی : در این قسمت تمامی معاملات انجام شده ی خودتان را می توانید بینید.

5. دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت کیف پول خودتان را مشاهده می کنید که چه مقدار ارز دیجیتال دارید.

6. قسمت ورود سفارش : برای انجام معاملات خود در این قسمت سفارشات فروش خود را ثبت می کنید.

7. با توجه به تصویر بالا ، برای انجام معاملات ( در قسمت 1 روی شکل ، سمت چپ ، روی علامت فلش کوچک کنار ارز دیجیتال BTC/USDT کلیک کنید تا گزینه ها برایتان باز شود و سپس در قسمت Search بنویسید MANA ) ؛ مثلا اگر قصد دارید که MANA بفروشید و در ازای آن ارز دیجیتال تتر بخرید باید گزینه ی(MANA /USDT) را انتخاب کنید.

8. سپس در قسمت 6 تصویر بالا ، سفارش خود را میتوانید ثبت کنید که در ادامه در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.مرحله چهارم :در قسمت 6 تصویر ، در سمت راست نمودار، 3 گزینه به نام های limit و market و Stop-limit را مشاهده می کنید که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

گزینه Limit برای زمانی است که شما می خواهید سفارش گذاری انجام دهید ( سفارش گذاری به این معنا که مثلا زمانی که ارز دیجیتال MANA به این مقدار رسید به این تعداد برایم بفروش).

گزینه ی Market برای زمانی است که شما می خواهید در همین زمان و با قیمت فعلی فروش خودتان را انجام دهید.

برای انجام معاملات سفارش گذاری شده در قسمت Sell ، گزینه ی limit را انتخاب می کنید و سپس در کادر Price قیمتی را که می خواهید در آن قیمت فروشتان را انجام دهید را وارد می کنید.

در کادر Amount مقدار ارز دیجیتالی که می خواهید بفروشید را بنویسید، مثلا 0.1 MANA .

همینطور می توانید دایره ی سفید رنگ زیر گزینه ی Amount را بکشید و درصد ارزی را که می خواهید معامله کنید را وارد کنید ، مثلا 70% ).

مرحله هفتم :

اما همانطور که گفته شد گزینه ی Market برای زمانی است که شما می خواهید در همین زمان و با قیمت فعلی فروش خودتان را انجام دهید. گزینه ی Sell را انتخاب می کنید و سپس گزینه MARKET را میزنید .

در قسمت price مقدار ارز لحظه ای بصورت اتوماتیک وارد می شود و در قسمت total ما مقدار ارزی را که می خواهیم بفروشیم را وارد می کنیم و سپس دکمه ی Sell MANA را می زنیم.
 
بالا