تبلیغات انجمن دیجی بیت

ارتقاء “ادغام” اتریوم 2.0 سرانجام در DevNet فعال شد

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بن ادینگتون (Ben Edgington)، توسعه دهنده و محقق اتریوم از استودیوی توسعه ConsenSys اعلام کرد که اولین پلتفرم قراردادهای هوشمند، به یک دستاورد مهم رسیده است.
الگوریتم اثبات سهام اتریوم در حال حاضر یک قدم نزدیکتر شده است
طبق آخرین توییت آقای ادینگتون، ارتقاء “ادغام (Merge)” در DevNet فعال شده است.

این DevNet قابل تعامل است زیرا با پیاده سازی های مختلف اتریوم ۲.۰ در تماس است. به این ترتیب، علاقه مندان به اتریوم ۲.۰ می توانند ابزارهای انتقال به آن را آزمایش کنند.
آقای ادینگتون عکس های لحظه “سلام به جهان” DevNet اتریوم ۲.۰ را به اشتراک گذاشت. در این تصاویر توسعه دهندگان اتریوم از جمله بنیانگذار آن، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، فعال شدن “ادغام” را جشن می گیرند.
مکان این رویداد محرمانه است. لفتریس کاراپتساس (Lefteris Karapetsas)، بنیانگذار Rotki متوجه برچسب های یونانی روی بطری ها شده است، بنابراین آقای ادینگتون تأیید کرد که این رویداد “در جایی در یونان برگزار شده است”.

“ادغام” چیست؟
“ادغام” یک ارتقا است که الگوریتم اثبات کار (PoW) پشت بلاک چین اتریوم را با اثبات سهام (PoS) جایگزین می کند. به کمک “ادغام”، اتریوم ۲.۰ “به طور کامل” فعال می شود و مسیر برای تقسیم بندی باز می شود.

این رویداد بسیار مهم در حدود سه ماهه اول تا دوم سال ۲۰۲۲ رخ خواهد داد.
همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شد، توسعه دهندگان بنیاد اتریوم اخیراً تاریخ اولین ارتقاء اتریوم ۲.۰ را با نام Altair تأیید کردند.
Altair به صورت زنده در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ (۵ آبان) در دوره 74240 Beacon Chain اجرا می شود. این برنامه منطق اقتصادی اتریوم ۲.۰ را مورد تجدید نظر قرار می دهد و عملکرد “light client” را فعال می کند.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا