دوره رایگان کریپتو از صفر

ادعای جسورانه مدیرعامل ریپل: XRP بیت کوین بعدی خواهد بود!

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
در میان فعالان بازار کریپتو، اعتقاد بر این است که توکن XRP ریپل دارای پتانسیل عظیمی است، اما این سوال هم وجود دارد که این توکن چقدر می‌تواند ارزشمند باشد. به نظر می‌رسد که برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، پاسخ این سوال را دارد.

گارلینگهاوس در مصاحبه اخیر خود گفته که اگر شرکت او با استفاده از توکن XRP بتواند یک مشکل مالی بزرگ را حل کند، به خصوص در مقیاس بزرگ که به «تریلیون‌ها دلار» می‌رسد، این توکن می‌تواند به بیت کوین بعدی تبدیل شود. گارلینگهاوس اشاره کرد که XRP تاکنون از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده است؛ زیرا مردم به پتانسیلی که این توکن دارد، پی برده‌اند.

اظهارات گارلینگهاوس احتمالاً ناشی از دیدگاه شرکتش برای ایجاد تحول در سیستم مالی جهانی و تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب برای سیستم سنتی، مانند سیستم پرداخت سوئیفت است. اگر این اتفاق بیفتد، انتظار می‌رود که ارزش XRP به‌طور سرسام‌آوری افزایش یابد؛ زیرا در این صورت، کاربرد این توکن افزایش می‌یابد و قیمت آن در نهایت به میزان قابل‌توجهی بیشتر می‌شود.

لیندا جونز، تحلیلگر مالی طرفدار XRP نیز با این اظهارات گارلینگهاوس موافق است. او معتقد است که XRP می‌تواند جایگاه بیت کوین را تصاحب کند، به خصوص که سرمایه‌گذاران نهادی همچنان به این توکن علاقه دارند.

او همچنین XRP را به سهام مایکروسافت و اپل تشبیه کرده و می‌گوید که این ارز دیجیتال می‌تواند به اتفاق بزرگ بعدی در بازار مالی تبدیل شود.

در واقع، XRP به این دلیل از بقیه رمزارزهای بازار متمایز است که ریپل از این توکن برای ارائه برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی استفاده می‌کند. هدف ریپل حل مسئله پرداخت‌های فرامرزی است، که موضوع اصلی در چشم‌انداز مالی جهانی، به ویژه در میان مهاجرانی است که به دنبال ارسال پول به کشور خود هستند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا