دوره رایگان کریپتو از صفر

اختلال موقت در ارائه خدمات آنلاین بانکی به‌دلیل تغییر ساعت / عدم دسترسی یک ساعته به اپلیکیشن‌های بانک‌ها در بامداد امشب

  • نویسنده موضوع مرضیه امیری
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


ساعت ۲۴ امشب ، ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده می‌شود و این آخرین تغییر ساعت در سال ۱۴۰۱ خواهد بود. طبق پیگیری‌های راه پرداخت استفاده از
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
برخی از بانک‌ها به دلیل همین تغییر ساعت، از ساعت ۲۳:۵۵ چهارشنبه ۳۰ شهریور تا ساعت یک بامداد روز پنج‌شنبه ۳۱ شهریور امکان‌پذیر نخواهد بود.

امروز یک پیامک از سوی برخی بانک‌ها مبنی بر از دسترس خارج شدن اپلیکیشن به مدت یک ساعت به دلیل تغییر ساعت، برای مشتریان آنها ارسال شده است. البته در این میان برخی از بانک‌ها هنوز هیچ اطلاعی در این زمینه به مشتریان خود نداده‌اند و هنوز مشخص نیست که این اتفاق به‌دلیل عدم پوشش اطلاع رسانی است یا اپلیکشن آنها همچنان در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
خواهد بود.

از سال‌های گذشته نیز عمدتا در روزهای تغییر ساعت در ابتدای پاییز و ابتدای بهار بانک‌ها چنین مسیری را پیش می‌گرفتند.

طبق پیگیری‌های راه پرداخت، اپلیکیشن همراه بانک (بانک آینده)، بانکینو(بانک خاورمیانه) و بانک سینا طی پیامک‌هایی از قبل به مشتریان خود اختلال موقت را اطلاع داده‌اند.

بانک‌هایی مانند بانک پاسارگاد، بانک سامان،بانک ملت، بانک پارسیان و بانک گردشگری هنوز در این باره به مشتریان خود پیامی ارسال نکرده‌اند و روی وب سایت سایر بانک‌های نیز هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر اختلال موقت درج نشده است.

این آخرین تغییر ساعات رسمی کشور در سال ۱۴۰۱ خواهد بود و ابتدای سال نو امسال برخلاف سال‌های گذشته تغییر ساعت اعمال نخواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رییس جمهوری، قانون نسخ تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد. اردیبهشت ماه سال جاری رئیس مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهوری قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا ابلاغ کرده بود.

طبق این مصوبه مجلس، قانون تغییر ساعات رسمی کشور مصوب ۱۳۸۶/۵/۳۱ نسخ می‌شود و دولت از سال آینده مجاز به تغییر ساعت رسمی کشور نیست.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
بالا