دوره رایگان کریپتو از صفر

احتمال تصویب یک صندوق ETF اتریوم افزایش یافت! قیمت چه می‌شود؟

  • نویسنده موضوع زهرا عباسی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
با افزایش بررسی‌های‌ کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) بر امنیت اتریوم، انتظار برای تصویب یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بر پایه اتریوم افزایش یافته است.

شرکت کانسنسیس (Consensys)، فعال در حوزه بلاکچین، برای تسریع روند تأیید ETF اتریوم، طی نامه‌ای به SEC بر امنیت ذاتی طراحی اتریوم تأکید کرده است.

این نامه به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم اشاره می‌کند که به گفته کانسنسیس، نه‌تنها با استانداردهای امنیتی بیت کوین مطابقت دارد، بلکه از آن نیز فراتر می‌رود. کانسنسیس همچنین به مزایای دیگر PoS مانند نهایی شدن سریع‌تر بلاک‌ها، توزیع فرآیند تأیید و مجازات برای نقض پروتکل اشاره می‌کند.

علاوه بر امنیت، نامه کانسنسیس بر مقاومت اتریوم در برابر حملات سایبری و مزایای زیست محیطی PoS در مقایسه با مکانیسم اثبات کار (PoW) بیت کوین که انرژی بسیار بیشتری مصرف می کند، تأکید می‌کند.

تلاش‌های کانسنسیس نشان‌دهنده تعهد این شرکت به گسترش پذیرش فناوری بلاکچین است؛ چراکه تصویب ETF اتریوم می‌تواند زمینه دسترسی گسترده‌تر به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و برنامه‌های کاربردی وب ۳ را فراهم سازد.

در این میان، تصمیم نهایی SEC در مورد ETF اتریوم نه تنها بر کل بازار ارزهای دیجیتال و اتریوم تأثیرگذار خواهد بود، بلکه رویه‌هایی را برای تصمیمات نظارتی آتی در حوزه ارزهای دیجیتال نیز تعیین خواهد کرد. همکاری مشترک بین بازیگران صنعت ارزهای دیجیتال و مقامات نظارتی همچنین منجر به ایجاد شفافیت خواهد شد.

تلاش‌های کانسنسیس برای جلب نظر SEC در ابتدا نتوانست روی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
و حجم معاملات آن تأثیر مثبتی داشته باشد، اما در ادامه، این خبر از میزان کاهش‌ قیمت‌ها کاست و به نظر می‌رسد موجب افزایش میزان خوش‌بینی نسبت به اتریوم در جامعه ارزهای دیجیتال شد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا