دوره رایگان کریپتو از صفر

اتفاقی عجیب در بازار: جابه‌جایی صدها میلیون XRP بین ریپل، نهنگ‌ها و صرافی‌ها!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
پلتفرم ردیابی Whale Alert، مقادیر قابل‌توجهی از XRP را شناسایی کرده که از یک کیف پول ناشناس به صرافی متمرکز بیت استمپ (Bitstamp) منتقل شده است.

جزییات ارائه‌شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل بیت استمپ نشان می‌دهند که کیف پول ارسالی متعلق به شرکت بلاکچین ریپل، مستقر در سانفرانسیسکو، بوده است. طبق گزارش‌ها، این کیف پول همچنان به فروش کم و بیش XRP ادامه می‌دهد و آنها را به صرافی مذکور منتقل می‌کند. این بار ریپل در مجموع ۲۹،۶۰۰،۰۰۰ XRP را به فروش رساند که معادل تقریبا ۱۴٫۵۲۵ میلیون دلار است.

تراکنش فوق پس از آن انجام شد که روز شنبه، شرکت ریپل ۱۰۰ میلیون XRP را از کیف پولی که توسط تیم Whale Alert به عنوان «ناشناخته» مشخص شده، دریافت کرد. با این حال، بررسی داده‌های موجود نشان می‌دهد که فرستنده، صرافی رمزارزی SideShift مستقر در کانادا بوده است.

دلایل این انتقال مشخص نیست. با این حال، چند سال پیش، یک سری انتقال مشابه از بایننس به ریپل هم مشاهده شد. یک دلیل احتمالی می‌تواند این باشد که صرافی‌ها گاهی XRP اضافی را که از ریپل دریافت کرده‌اند، به آن بازمی‌گردانند. یا، ریپل ممکن است XRP را از بازار ثانویه بازخرید کند. با این حال، هیچ اظهارنظری از سوی شرکت در این مورد انجام نشده است.

در همین حال، گزارش‌ها حاکی از آنند که ریپل قصد دارد تا محصول محبوب نقدینگی درخواستی (ODL) خود را تغییر نام دهد. به گفته مدیران ریپل، درک نام ODL ممکن است برای کاربران عادی در نگاه اول سخت باشد. بنابراین، وبسایت این شرکت اکنون در مورد ODL با عنوان ساده‌تر «راه‌حل پرداخت ریپل» صحبت می‌کند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا