دوره رایگان کریپتو از صفر

اتریوم ( Ethereum )

نماد
ETH
نام انگلیسی رمزارز
Ethereum

amir1768

عضو شناخته شده
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
تعداد جست و جو در گوگل برای این کوین از سال 2017 تا امروز
در حال حاضر جست و جو ها به اوج خودش رسیده و از نظر روانی شرایط بازار رو بسیار مساعد میکنه. میتونیم اهداف کوتاه مدتی تا حداقل 5 هزار دلار را براش در نظر بگیریم...
نهنگ های Ethereum از سال 2017 در حال هودل اند. این افراد 45.7 میلیون ETH ، را نگه داری میکنند .
آنها نه تنها بزرگترین گروه نهنگ ها هستند بلکه از نوامبر 2020 دارایی Ethereum خود را افزایش داده اند و 5.5 میلیون Ethereum به دارایی خود اضافه کرده اند. البته معاملات نهنگ ها نباید معیار اصلی باشد چون ممکن است قیمت سهم را پایین بیاورند تا خرید بیشتری کنند اما برای خریدهای بلند مدتی باید رفتار نهنگ ها را در نظر گرفت...
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

اتریوم روند نزولی خود را تا زیر 3500 دلار ادامه داد، اما سرانجام بالای منطقه 3120 دلاری ثابت ماند. اتر دو مرتبه تلاش کرد حمایت های 3120 و 3100 دلاری را پشت سر بگذارد اما با شکست مواجه شد.

به نظر می رسد که درست مانند بیت کوین، قیمت اتر نیز در نزدیکی منطقه 3125 دلاری در حال تشکیل یک الگوی کف دوقلو باشد. قبل از آغاز روند بهبود قیمت، اترویم نزدیک به تراز 3127 دلار کف سازی کرد و پس از آن، سطح مقاومت 3300 دلاری را شکست و از سطح اصلاحی 23.6% فیبوناچی حرکت نزولی 3885 دلار به 3212 دلار عبور کرد.
در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD نیز بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی در نزدیکی 3380 دلار یک شکست قیمت دیده شد. با این حال، این جفت ارز هنوز پایین تر از تراز 3600 دلار و میانگین متحرک ساده 100 (ساعتی) قرار دارد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اتر در نزدیکی سطح 3450 دلار با یک مقاومت فوری روبرو است. اولین مقاومت اصلی آن نیز نزدیک به سطح 3500 دلار است. این تراز به سطح اصلاحی 50% فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی 3885 دلار به کف قیمت 3127 دلار نزدیک است. اگر الگوی کف دوقلو مذکور معتبر باشد، احتمالاً قیمت تا بالاتر از تراز 3500 دلار افزایش خواهد یافت.

توقف بعدی گاوها می تواند در تراز 3600 دلار یا میانگین متحرک ساده 100 (ساعتی) باشد. خرس ها در این سطح احتمالاً مجدداً موضع گیری می کنند.

اگر اتریوم نتواند از سطوح مقاومتی 3450 و 3500 دلار عبور کند، احتمالاً با روند کاهشی تازه ای روبرو می شود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح 3350 دلار و خط روند شکسته قرار می گیرد.
 

faeze feizi

عضو شناخته شده
دوستان به نظر شما امکانش هست اتریوم از بیت کوین عبور کند و صدر جدول ارزهای دیجیتال بشیند ؟
 

HAMEDI

مدیر پیشکسوت

نتایج یک تحقیق: با اثبات سهام مصرف انرژی اتریوم تا ۹۹.۹۵ درصد کاهش می‌یابد

در بحبوحه مطرح‌شدن بحث تولید کربن فناوری بلاک چین که جرقه آن توسط ایلان ماسک زده شد، بیک هوایزن، یکی از محققان بنیاد اتریوم، در پست جدید بلاگ خود عنوان کرد که با تغییر سازوکار اجماع اتریوم به اثبات سهام، میزان مصرف انرژی آن تا ۹۹.۹۵ درصد کاهش می‌یابد. وی تخمین زده است که اعتبارسنج‌های اتریوم در اثبات سهام، تنها ۱.۶۴ مگاوات انرژی لازم خواهند داشت و این مقدار حتی اگر تا ۲.۶۴ مگاوات نیز افزایش یابد، معادل انرژی مصرف شده یک روستای کوچک خواهد بود.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
دوره‌های تالاربورس
بالا