تبلیغات انجمن دیجی بیت

آیا SEC تأیید ETF های بیت کوین را در 18 اکتبر آغاز می کند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
اریک بالچوناس (Eric Balchunas)، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، در توئیتر خود مجددا موضوع ETF های بیت کوین را مطرح کرده است که ممکن است در پایان ماه اکتبر و آغاز نوامبر (اواسط آبان) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأیید شود.
اگر همه چیز خوب پیش برود، شرکتی که ابتدا یک برنامه ETF بیت کوین ارسال کرد، ProShares، آزاد است که آن را در هشت روز راه اندازی کند.
“SEC چند روز دیگر برای تایید ETF آتی بیت کوین وقت دارد”
بالچوناس در توییتی نوشت که تنها چند روز دیگر باقی مانده است تا سازمان تنظیم مقررات ایالات متحده، ETF های آتی بیت کوین را تأیید یا به تاخیر بیندازد، همان پرونده هایی که در طول سال 2021 توسط شرکت های مختلفی از جمله Galaxy Digital و VanEck ارسال شده است.
به گفته تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، اولین ETF بیت کوین که توسط ProShares درخواست شده است، در 18 اکتبر (26 مهر) 75 روز از زمان ارسال درخواست به SEC می گذرد.
تا کنون خبری از SEC در مورد این ETF های آتی بیت کوین نشده است، اما کارشناس می گوید که در این مورد خاص شاید هیچ خبر خوبی نباشد.
“تقاضا برای ETF های بیت کوین ممکن است بیش از حد تخمین زده شود”
بالچوناس در توئیتی که موضوع را ادامه می دهد، اظهار داشت که ممکن است جامعه رمزارزها تقاضا برای این وجوه قابل معامله بیت کوین را بیش از حد ارزیابی کنند. او اعتراف می کند که اگر آن ها راه اندازی شوند، این یک گام بزرگ به جلو خواهد بود. با این حال، او انتظار دارد که در سال اول بیش از 4 میلیارد دلار در آن ها نبیند و این تنها مقدار کمی از پولی است که در بازار رمزنگاری در گردش است. 5 درصد ارزش رمزنگاری تحت مدیریت صندوق های سرمایه گذاری، 3 درصد بازار آتی بیت کوین و تنها 1 درصد از ارزش بازار بیت کوین میتواند به ETF ها اختصاص داده شود.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا