دوره رایگان کریپتو از صفر

آیا سولانا رهبری تابستان دیفای را بر عهده خواهد گرفت؟

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
در طول تابستان ارزهای دیجیتال (۲۰۲۱-۲۰۲۰) معروف به “تابستان دیفای”، پروتکل‌های جایگزین لایه یک، افزایش زیادی را تجربه کردند. اکنون گمانه‌زنی‌ها حاکی از شکل‌گیری یک نسخه دیگر از تابستان دیفای، البته با محوریت سولانا (SOL) به جای اتریوم (ETH) است.

مشکلات مداوم اتریوم، مانند کارمزدهای بالای این شبکه، دلیلی بر عدم استقبال کاربران از این شبکه در نظر گرفته می‌شود. این در حالی است که سولانا خود را به عنوان یک پلتفرم کاربرپسند معرفی کرده است.

از مزایای شبکه سولانا نسبت به اتریوم می‌توان به کیف پول فانتوم (Phantom)، یکی از کیف پول‌های شبکه سولانا، با رابطی کاربرپسند که رشد سریعی از ۴۰۰۰۰ به ۳ میلیون کاربر داشته است، اشاره کرد. هدف این کیف پول رسیدن به ۱۰ میلیون کاربر است.

یکی دیگر از مزایای سولانا، قیمت آن است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۵۷ دلار معامله می‌شود. داشتن ۱ سولانا برای اکثر افراد قابل دستیابی است، در حالی که داشتن ۱ اتریوم برای بسیاری از کاربران امکان‌پذیر نیست.

این مورد یک مانع روانی عظیم قیمت را برای یک کاربر جدید از بین می‌برد. سولانا در تابستان دیفای با تمرکز بر مقرون به صرفه‌ بودن، سرعت بالا و کاربرپسند بودن، به ارزش کل قفل شده (TVL) ۹.۹ میلیارد دلاری دست یافت.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


ایردراپ‌های پیش‌بینی‌شده در پروژه‌های سولانا انگیزه‌ای جدیدی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

این در حالی است که، اکثر برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) اتریوم در گذشته ایردراپ‌های خود را انجام داده‌اند.با بهبود کلی شرایط بازار، گاوهای بازار ممکن است سرمایه بیشتری را به سولانا اختصاص دهند که این امر می‌تواند منجر به افزایش قیمت در این ارز شود.

سولانا آماده رهبری تابستان دیفای است، اما توجه به این نکته ضروری است که بدانیم این عوامل به تنهایی باعث منسوخ شدن اتریوم نخواهد بود.

باید منتظر بود و دید که آیا این تحولات ادامه خواهد داشت یا خیر. اگر این پیشرفت‌ها ادامه داشته باشد در تابستان دیفای جدید تجربه‌ای واقعاً هیجان‌انگیز در پیش‌ رو خواهیم داشت.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا