دوره رایگان کریپتو از صفر

آیا تعلیق آوه به افت قیمت اتریوم منجر می‌شود؟

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
طبق گزارش بلومبرگ، MakerDAO یکی از برجسته‌ترین سازمان‌های غیرمتمرکز مستقل در بازار، عملیات مربوط به پلتفرم‌ وام‌دهی Aave را تعلیق کرده است. این رأی در پی جدا شدن استیبل کوین DAI‌ از پشتوانه اصلی آن، یعنی اتریوم صادر شده و طی آن، تمامی عملیات مربوط به معاملات مشتقات stETH متوقف شده است.
پیش‌ از این، Aave به MakerDAO پیشنهاد کرده بود که تمام مشتقات stETH را روی پلتفرم‌های خود مسدود کند و آستانه لیکوییدیشن را تا ۹۰ درصد افزایش دهد. با این‌ حال، یکی از اعضای MakerDAO می‌گوید که این سازمان چاره‌ای جز قطع پشتیبانی از Aave نداشته است.
لازم به ذکر است که Aave یکی از اصلی‌ترین پلتفرم‌های وام‌دهی، استقراض و آربیتراژ در صنعت ارزهای دیجیتال است. توکن stETH نیز شکل توکنیزه‌شده استیک اتر است که برای فراهم کردن نقدینگی اعتبارسنج‌های اتریوم ۲.۰ از آن استفاده می‌شود.
به دلیل فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال و سقوط قیمت اتریوم به زیر ۱۰۰۰ دلار، stETH با فشار غیرقابل‌پیش‌بینی از سوی سرمایه‌گذارانی مواجه شده است که می‌خواهند به هر قیمتی که شده، از اتریوم خارج شوند.
در زمان انتشار این خبر، قیمت اتریوم با بهبود قابل‌توجهی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۷٫۰۹ درصد رشد کرده و به ۱۱۴۹٫۸۰ دلار رسیده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا