دوره رایگان کریپتو از صفر

آلمان یا چین، فروش ذخایر کدام‌یک تهدید بزرگ‌تری برای بیت کوین است؟

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
در روزهای اخیر، فروش ذخایر بیت کوین آلمان، نگرانی‌های زیادی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. اما حالا مشخص شده که مصادره‌ ۱۹۰,۰۰۰ واحد بیت کوین توسط دولت چین، تهدیدی به مراتب جدی‌تر به شمار می‌آید.

طبق گزارش‌های چین، مقامات این کشور سال گذشته موفق به توقیف دارایی‌های دیجیتال هنگفتی از گردانندگان طرح هرمی پلاس توکن (PlusToken) شده‌اند.

این دارایی‌ها شامل ۱۹۰,۰۰۰ بیت کوین، ۸۳۰,۰۰۰ اتریوم و ۲۷.۲۴ میلیون ایاس (EOS) می‌شود. با توقیف این دارایی‌ها، جلوی فعالیت‌های مجرمانه این گروه گرفته شد و قرار است این ارزهای دیجیتال به خزانه‌ دولت چین منتقل شوند.

این طرح پانزی توسط سه نفر هدایت می‌شد که با فریب بسیاری از سرمایه‌گذاران آنلاین و آفلاین، موفق به جمع‌آوری ۳۱۰,۰۰۰ واحد بیت کوین، ۹.۱۷ میلیون واحد اتریوم و بیش از ۵۱ میلیون واحد ایاس، شده بودند.

در چند هفته‌ گذشته، فروش گسترده‌ بیت کوین توسط نهادهای مختلف، فشار زیادی بر بازار وارد کرده است. آلمان یکی از عاملان اصلی این فروش‌ها بود.

اکنون با افشای خبر مصادره‌ بیت کوین توسط چین، نگرانی کاربران افزایش یافته است. کارشناسان بیم آن دارند که دولت چین نیز مانند آلمان و آمریکا، اقدام به فروش این دارایی‌های دیجیتال کند. ورود چنین حجم عظیمی از بیت کوین به بازار می‌تواند باعث ریزش شدید قیمت آن شود.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا