تبلیغات انجمن دیجی بیت

آرک اینوِست به تلاش خود برای ارائه ETF آتی بیت کوین می افزاید!

faeze feizi

عضو شناخته شده
آرک اینوست ، شرکت مدیریت دارایی که توسط کتی وود ، علاقمند به رمزارزها تأسیس شده است ، می خواهد استراتژی رمزنگاری خود را تسریع کند و رسما از یک ETF که عملکرد قراردادهای آتی بیت کوین را دنبال می کند اکنون پشتیبانی می کند.

قرارداد آتی بیت کوین همان کوین بیت کوین نیست. هر کسی که قراردادهای آتی دارد ، در واقع رمزارز را در اختیار ندارد ، بلکه حق دارد از پیمانی بین طرفین برای خرید دارایی در آینده با قیمتی که در زمان حال تعیین می شود ، استفاده کند.

Ark Invest به یک ETF بیت کوین تحت نظارت ایالات متحده باور دارد

به گزارش بلومبرگ ، Ark Invest در حال پیوستن به مسابقه موسسات با درخواستهایی برای یک ETF رمزارز است. ARK 21Shares Bitcoin Futures Strategy ETF با نماد اختصاری ARKA ، به جای خود بیت کوین در قراردادهای آتی آن سرمایه گذاری می کند ، که با توجه به سخنان اخیر گری گنسلر در این مورد می تواند تأیید آن را تسهیل کند.

بازارهای آتی متغیرتر هستند اما این مزیت را دارند که شرکت کنندگان مجبور نیستند از دارایی ها محافظت کنند ، که مزیت مالی و نظارتی است زیرا از آنجا که هر قرارداد آتی توسط CFTC بدون هیچ گونه تردید تنظیم می شود، شفافیت بیشتری در قوانین وجود دارد.

طبق جدیدترین گزارش Ark Invest ، این صندوق در حال سرمایه گذاری بر روی ETF های آتی بیت کوین است که به طور کافی توسط ایالات متحده تنظیم شده است.

این صندوق یک صندوق قابل معامله در بورس (“ETF”) است که به دنبال دستیابی به هدف سرمایه گذاری خود با سرمایه گذاری ، در شرایط عادی ، در قراردادهای آتی بیت کوین معامله شده در بورس است که به دلار آمریکا تسویه شده و در بورسهای کالایی که در کمیسیون معاملات آتی کالا (“CFTC”) ثبت شده است ، مانند بورس تجاری شیکاگو (“CME”) (“قراردادهای آتی بیت کوین”) معامله می شود ، یا تابع قوانین آنها است.این صندوق مستقیماً روی بیت کوین یا سایر دارایی های دیجیتالی سرمایه گذاری نمی کند.

این یک گام رو به جلو برای بازار آمریکا است ، با توجه به اینکه Ark Invest توجه خود را به بازار کریپتو پسند کانادا معطوف کرده است.

سرعت بخشیدن به استراتژی کریپتوی خود

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط SEC ، یک Ark Invest EFT دیگر ، ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) ، می تواند در ETF های Crypto کانادایی و همچنین تراست سرمایه گذاری بیت کوین گری اسکیل (“GBTC”) سرمایه گذاری کند. دومی ، هرچند خود ETF نیست ، یک محصول تحت نظارت ایالات متحده است که امکان دسترسی غیر مستقیم به قیمت بیت کوین را با خرید سهام یک تراست که مقادیر زیادی از بیت کوین (تقریباً 3 درصد از کل سکه های موجود در گردش) را در اختیار دارد ، قرار می دهد.

رمزارز یک دارایی نو ظهور است. هزاران رمزارز وجود دارد که معروف ترین آنها بیت کوین است. این صندوق ممکن است از طریق سرمایه گذاری در Bitcoin Investment Trust (“GBTC”) ، یک ابزار سرمایه گذاری باز خصوصی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کند ، یا سایر وسایل سرمایه گذاری تجمیع شده ای که روی بیت کوین سرمایه گذاری می کنند ، مانند صندوقهای قابل معامله ای در کانادا مستقر و فهرست شده اند(“ETFs Bitcoin Bitcoin”) ، به طور غیر مستقیم در معرض بیت کوین قرار گیرد.

این صندوق همچنین در معرض شرکت هایی قرار دارد که سرمایه گذاری قابل توجهی در بیت کوین داشته یا در صنعت کریپتو درگیر هستند.این ETF در سهام Coinbase سرمایه گذاری می کند-اولین صرافی عمومی کریپتو در ایالات متحده ، تسلا-شرکتی متعلق به ایلان ماسک ، علاقمند به کریپتو ، با 42000 بیت کوین در اختیار آن-و Square-پردازنده پرداخت دوستدار کریپتو که توسط طرفدار افراطی بیت کوین و بنیانگذار توییتر جک دورسی تأسیس شد، که بیش از 8000 BTC را در اختیار دارد.

منبع:cryptopotato
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا